Koszyk  (0)

Botki ECCO
Saunter 23453311001 Black

-43%
Botki ECCO Saunter 23453311001 Black

Technologie zastosowane w tym produkcie

DIP
skrót stosowany na oznaczenie techniki wykonania podeszwy, od angielskiego Direct Injection Process/ Production. Polega ona na tym, że płynną ciecz z poliuretanu (PU) wstrzykuje się do formy bezpośrednio przymocowanej do spodu uszytego buta. Po stwardnieniu substancji zyskuje się idealne dopasowanie bez klejenia i zbędnych szwów. Trzy główne zalety takiego rozwiązania to: niezawodność (to najsilniejszy sposób, by przymocować gumową podeszwę do buta), wodoszczelność (brak szczelin jak w przypadku podeszwy np. klejonej) oraz różnorodność pod względem możliwości kształtu i koloru uzyskanych podeszew.
Gore_Tex
rodzaj tkaniny wodno- i wiatroodpornej, a jednocześnie "oddychającej"; membrana GORE-TEX® uznawana jest za pierwszą w pełni wodoszczelną i oddychającą tkaninę na świecie, dzięki której buty nie tylko nie przepuszczają wody, ale przede wszystkim oddychają i odprowadzają wilgoć na zewnątrz.

Pamiętaj, że poniższa tabela to rodzaj wskazówki - rozmiary mogą się nieznacznie różnić w zależności od marki

Ogólna tabela rozmiarów dla kobiet

Sizetable

Gwarantujemy zwrot w ciągu 100 dni

Recenzje

  • Fantastyczne buty z cielęcej miękkiej skóry, niezwykle wygodne i ciepłe. Nie ma o tym informacji na stronie, ale one mają warstwę Gore-Texu.
    W sklepie Ecco przymierzyłam kilka par zimowych sztybletów i były wśród nich takie, które wydawały się zgrabniejsze od tego modelu, ale po założeniu ich na nogę, nie miałam żadnych wątpliwości, bo pod względem komfortu żadne inne im nie dorównują.
    To są buty do chodzenia, które sprawdzą się na co dzień, będą wytrzymałe, wygodne i ciepłe.

    hing

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena
2. Dodaj opinię

Klienci kupowali również

Do góry
«
»