EUR | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 |
---|---|---|---|---|---|---|
Długość wkładki wewnątrz buta (cm) | 24 | 24,6 | 25,3 | 26 | 26,6 | 27,3 |
Gwarantujemy zwrot w ciągu 30 dni
Mam je już od dwóch lat. Nie zawiodła się. Są piękne i wygodne. Pięknie wyglądają na nodze.
Buty super-takie jak w opisie, pięknie wyglądają na nogach. Super zakup.
Wczoraj zamówiłam czekam z niecierpliwością bo na zdj wyglądają rewelacyjnie
Botki piękne zgrabne bardzo wygodne polecam.
Buty na żywo wyglądają jeszcze lepiej i są bardzo wygodne
Buty bardzo wygodne, stabilny obcas co jest bardzo ważne dla mnie , gdyż prowadzę samochód i inny rodzaj obcasa nie wchodzi w grę. Mogę polecić z czystym sumieniem.
Buty warte ceny . Bardzo wygodne i zgodne z opisem i zdjęciami . Polecam
Buty faktycznie ładne. Niestety bardzo twarde co powoduje ból stóp.
Bardzo dobrze wyprofilowane wygodne mimo, że obsas wysoki. Niestety musiałam zwrócić 39 były za duże a 38 nie dostępne. Noszę 38.
Buty eleganckie, wysokie ale stabilne. Wygodne. Wyglądają na dobrej jakości.
Wszystko się zgadza. Polecam.
Buty bardzo ładne. Na nodze zgrabnie wygladaja. Noszę rozmiar 38 taki też zamówiłam i jest ok. Polecam
przedewszystkim buty są bardzo wygodne, stabilne i dobrze wykonane do tego naprawde fajnie wyglądają
Świetne botki, również na szerszą nogę. Dla mnie za płytkie w pięcie- but nie trzyma się nogi. Z żalem odesłałam
Buciki śliczne, bardzo eleganckie, zgrabne na nodze i wygodne.
Botki bardzo ładne, niestety zamówiłam rozmiar, który noszę i niestety okazał się za ciasny. Muszę odesłać.
Pięknie się prezentują na nodze i są wygodne. Rozmiar zgodny z tabelą rozmiaru. Polecam.
Buty piękne, zamówiłam 39 - jaki noszę i pasują. Bałam się , że będą za wysokie ( mało chodzę w o obcasach), ale są wygodne, stabilne i pięknie się prezentują na nodze.Myślę, że będą pasowały do wielu stylizacji.
Buty baaardzo wygodne, mimo wysokiego obcasa. Niesamowicie zgrabnie wyglądają na nodze. Mam rozmiar 40, jestem zadowolona!!! Polecam bardzo!
Bardzo ładnie leżą na stopie, mają wąską cholewkę, dzięki czemu są zgrabne i nie wyglądają ciężko. Obcas stabilny, błyszczący, but bardzo dobrze wyważony i wygodny. Dla mnie rewelacja - wyglądają dobrze zarówno do wąskich jak i szerokich spodni oraz do spódnicy. Baaardzo sexy!
Buty cudowne, na nodze prezentuja się pięknie. Nosze 40 i taki też rozmiar kupiłam, pasuje idealnie.