Koszyk  (0)

Buty ALTRA
W Mont Blanc AL0A548D602-065 Coral/Black

Nowość
Buty ALTRA W Mont Blanc AL0A548D602-065 Coral/Black
(0)
869,00 zł

Technologie zastosowane w tym produkcie

Vibram® Megagrip
Megagrip to flagowy model podeszwy marki Vibram, stosowany w obuwiu podejściowym i do biegów trailowych. Bazuje na agresywnym bieżniku z rzędami równomiernie rozstawionych wypustek, wykonanych ze specjalnej mieszanki odpornej na ścieranie gumy. Gwarantuje butowi świetną przyczepność do podłoża - niezależenie czy jest to skała (również mokra), szutry, leśna ściółka czy nawet delikatnie podmokły teren.
Vibram® Lite Base
Innowacyjna podeszwa, która nastawiona jest na maksymalną redukcję ciężaru. Jest wyjątkowo przyczepna, trwała oraz odporna na ścieranie.
EGO™ MAX
Pianka amortyzacyjna podeszwy środkowej Altra EGO™ Max jest niezwykle lekka i bardziej sprężysta od swojej poprzedniczki, standardowej pianki EVA o nazwie EGO. Zapewnia miękkość pod stopą oraz znacznie większą trwałość przed odkształceniem.
Balanced Cushioning™
Technologia marki Altra w której każdy but biegowy jest zbudowany na platformie Balanced Cushioning™. Pozwala ona ustawić piętę oraz przednią część stopy w równej odległości od podłoża, dzięki czemu w istotny sposób wspiera bieganie naturalne, oraz odciąża krytyczną fazę lądowania- zmniejsza ryzyko kontuzji.
FOOTSHAPE™ TOE BOX
Pozwala palcom zrelaksować się i naturalnie rozłożyć, zapewniając większy komfort i stabilność podczas zjazdów i podjazdów pod górę.

Klienci kupowali również

Do góry
«
»