Koszyk  (0)

Buty ASICS
Gel-Fit Sana 3 S751N Diva Pink/White/Melon 2001

-34%
Buty ASICS Gel-Fit Sana 3 S751N Diva Pink/White/Melon 2001

Opis

Kontroluj swój trening jak nigdy przedtem. GEL- FIT SANA 3 zapewni Ci swobodę, lekkość każdego kroku, oraz bezpieczeństwo podczas wykonywanych ćwiczeń. Konstrukcja przypominająca budową skarpetę, umożliwia łatwość zakładania. Jednoczęściowa cholewka jest miękka, elastyczna oraz zapewnia komfort ograniczając jednocześnie możliwość otarć i podrażnień. Elastyczna podeszwa ułatwia poruszanie się w dowolnym kierunku. Możesz poprawić swoją szybkość i zwinność dzięki wzmocnieniu pięty utrzymującemu stopę we właściwym położeniu.

Technologie zastosowane w tym produkcie

AHAR+
Cieńsza i lżejsza wersja AHAR. Umieszczana w strategicznych miejscach podeszwy zewnętrznej w celu zwiększenia trwałości przy utrzymaniu niskiej wagi.
California Slip Lasting
dla stabilności i komfortu górna cholewka wykonana jest ze specjalnego materiału lub pianki EVA i jest bezpośrednio przymocowana do podeszwy.
Mono-Sock
wnętrze w postaci rękawa ze zintegrowanym językiem
Open Mesh Upper
zapewnia doskonały komfort i oddychalność
Removable Sockliner
wkładka, która może być zmieniana w celach ortopedycznych. Doskonale dostosowuje się do kształtu stopy.
Rearfoot Gel Cushioning
system amortyzujący, który, aby dostarczyć wrażenia możliwie największej absorpcji wstrząsów, jednostki Gel zostały strategicznie ulokowane w środkowej części podeszwy buta; do systemu amortyzującego ASICS Gel używa się różnych materiałów; w zależności od funkcji jednostki Gel zawierają silikon zamknięty w poliuretanowych kapsułkach; kształt jednostek Gel także jest precyzyjnie projektowany w zależności od specyfiki funkcji i pozycji w podeszwie buta; system ten neutralizuje wstrząsy podczas fazy lądowania i przetaczania stopy wspierając proces chodu

Tabela rozmiarów Asics

Tabela rozmiarów
EUR 36 37 37.5 38 39 39.5 40 40.5
Długość wkładki wewnątrz buta (cm) 23 23,5 23,8 24 25 25,3 25,5 26
Max. długość stopy kupującego (cm) 22,5 23 23,3 23,5 24,5 24,8 25 25,5

Gwarantujemy zwrot w ciągu 100 dni

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena
2. Dodaj opinię

Klienci kupowali również

Do góry
«
»