Koszyk  (0)

Buty ASICS
Gel-Impression 9 T6F6N Diva Blue/Aqua Splash/Pink Glow 4367

-25%
Buty ASICS Gel-Impression 9 T6F6N Diva Blue/Aqua Splash/Pink Glow 4367

Opis

Gel-Impression 9 to model dla początkujących bądź średnio zaawansowanych biegaczy. Przeznaczony dla osób o neutralnym typie stopy. Dostosowany do treningów na twardej nawierzchni. Elastyczna podeszwa z systemem Rearfoot and Forefoot GEL Cushioningzapewnia miękkie lądowanie oraz absorbuje wstrząsy. Technologia California Slip Lasting to dbałość o maksymalną stabilizację i komfort.

Technologie zastosowane w tym produkcie

California Slip Lasting
dla stabilności i komfortu górna cholewka wykonana jest ze specjalnego materiału lub pianki EVA i jest bezpośrednio przymocowana do podeszwy.
GEL
System amortyzujący ASICS GEL bazuje na specjalnej podeszwie, która zapewnia optymalną amortyzację. Umieszczone w niej silikonowe wstawki rozmieszczone są w newralgicznych miejscach podeszwy środkowej i wkomponowane tak, aby zwiększyć funkcjonalność.
Rearfoot and Forefoot GEL Cushioning System
system amortyzujący, który aby dostarczyć wrażenia możliwie największej absorpcji wstrząsów, jednostki Gel zostały strategicznie ulokowane w środkowej części podeszwy buta; do systemu amortyzującego ASICS Gel używa się różnych materiałów; w zależności od funkcji jednostki Gel zawierają silikon zamknięty w poliuretanowych kapsułkach; kształt jednostek Gel także jest precyzyjnie projektowany w zależności od specyfiki funkcji i pozycji w podeszwie buta; neutralizuje wstrząsy fazy lądowania i wybicia oraz wspiera proces chodu
Removable Sockliner
wkładka, która może być zmieniana w celach ortopedycznych. Doskonale dostosowuje się do kształtu stopy.

Tabela rozmiarów Asics

Szerokość buta: Wąski

Tabela rozmiarów
EUR 35.5 36 37 37.5 38 39 39.5 40
Długość wkładki wewnątrz buta (cm) 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26 26,5
Max. długość stopy kupującego (cm) 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26

Gwarantujemy zwrot w ciągu 100 dni

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena
2. Dodaj opinię

Klienci kupowali również

Do góry
«
»