Koszyk  (0)

Buty ASICS
GlideRide Tokyo 1011B073 Black/Sunrise Red 001

Buty ASICS GlideRide Tokyo 1011B073 Black/Sunrise Red 001
669,00 zł

Opis

GLIDERIDE to drugi członek innowacyjnej rodziny energooszczędnych butów biegowych ASICS. Jego najważniejszym elementem konstrukcyjnym jest technologia GUIDESOLE – kołyskowata podeszwa środkowa z przesuniętym środkiem ciężkości i usztywnieniem w przedniej części, ograniczająca utratę energii w stawie skokowym, dzięki czemu odczuwamy mniejsze zmęczenie na długim dystansie. Została wykonana z pianek FLYTEFOAM oraz FLYTEFOAM PROPEL, aby zapewnić balans pomiędzy wybiciem, a amortyzacją, której poziom podnosi GEL pod piętą. Cholewa PREMIUM KNIT oraz luksusowe wnętrze buta z profilowaną wkładką EVA zapewniają najwyższy poziom dopasowania. Kolorystyka TOKYO nawiązuje do Letnich Igrzysk Olimpijskich a także japońskich korzeni ASICS.

Technologie zastosowane w tym produkcie

AHAR+
Cieńsza i lżejsza wersja AHAR. Umieszczana w strategicznych miejscach podeszwy zewnętrznej w celu zwiększenia trwałości przy utrzymaniu niskiej wagi.
EVA
Nazwa EVA pochodzi od angielskiej nazwy związku Ethylene-Vinyl Acetate, z którego powstaje tworzywo o strukturze pianki, stosowane szeroko do wykonywania podeszew. EVA jest to kopolimer etylenu i octanu winylu – bardzo lekki, elastyczny materiał, odporny na mróz i na ścieranie, trwały i o porowatej strukturze. Najczęściej spotykany w obuwiu sportowym, stosowany jednak w praktycznie każdym rodzaju obuwia. Podeszwy wykonane z użyciem materiału EVA charakteryzują się lekkością, posiadają właściwości amortyzujące i są giętkie.
GEL
System amortyzujący ASICS GEL bazuje na specjalnej podeszwie, która zapewnia optymalną amortyzację. Umieszczone w niej silikonowe wstawki rozmieszczone są w newralgicznych miejscach podeszwy środkowej i wkomponowane tak, aby zwiększyć funkcjonalność.
AHAR (ASICS High Abrasion Resistant Rubber)
technologia oparta na wytrzymałym materiale (specjalny rodzaj gumy) umieszczonym w najbardziej narażonych na zużycie miejscach podeszwy.
Guidance Line
Technologia, która pomaga zachować naturalny, efektywny krok, szczególnie na długich dystansach; składa się ze specjalnie ukształtowanej podeszwy z rowkiem biegnącym wzdłuż niej, wspomagającym obszar w stopie będący narażony na największe naciski
FlyteFoam
Podeszwa FlyteFoam to najlżejszy materiał amortyzujący stworzony przez firmę Asics, lżejszy o ponad 55% od pianki EVA. Materiał, z którego wykonana jest podeszwa FlyteFoam płynnie wraca do swojego pierwotnego kształtu, zapewniając dobrą amortyzację w trakcie nawet najdłuższych treningów.
Guidesole™
Technologia łącząca w sobie zakrzywioną konstrukcję podeszwy ze sztywnym przodostopiem, aby ograniczyć ruch kostki.
Knit
Cholewy ASICS knitted pozwalają na zapewnienie większej elastyczności. Ten materiał jest zazwyczaj połączony ze wzmocnioną warstwą wewnętrzną (underlay suport) aby dodatkowo zabezpieczyć pozycję stopy.
FlyteFoam Propel
Najbardziej innowacyjna pianka ASICS. Materiał podeszwy środkowej FlyteFoam Propel jest wykonany z użyciem wysoce responsywnego elastomeru, dodanego do pianki, podnoszącego poziom sprężystości buta.

Tabela rozmiarów dla tego produktu

Ten produkt został indywidualnie zmierzony i opisany przez naszych specjalistów.

Szerokość buta: Standardowy

Tabela rozmiarów
EUR 40 40.5 41.5 42 42.5 43.5 44 44.5 45 46 46.5 47
Długość wkładki wewnątrz buta (cm) 25,5 25,9 26,6 26,9 27,3 28,0 28,4 28,7 29,1 29,8 30,1 30,5
Max. długość stopy kupującego (cm) 25,0 25,4 26,1 26,4 26,8 27,5 27,9 28,2 28,6 29,3 29,6 30,0

Gwarantujemy zwrot w ciągu 30 dni

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena
2. Dodaj opinię

Klienci kupowali również

Do góry
«
»