Koszyk  (0)

Buty ASICS
Novablast Tokyo 1012A941 Sunrise Red/White 600

Nowość
Buty ASICS Novablast Tokyo 1012A941 Sunrise Red/White 600
599,00 zł

Opis

NOVABLAST to najnowszy model butów treningowo-startowych ASICS, prezentujący światu całkowicie nowy materiał podeszwy środkowej FLYTEFOAM BLAST. Nową piankę cechuje z jednej strony bardzo niska waga, z drugiej niesamowita sprężystość, zapewniająca uczucie energicznego, responsywnego biegu. Konstrukcje buta wyróżnia 33% więcej pianki niż w standardowych butach ASICS, co przekłada się na uczucie wyjątkowej miękkości w trakcie szybkiego biegu, któremu sprzyja kształt podeszwy zewnętrznej. Cholewa JACQUARD MESH ze strefowymi nacięciami zapewnia doskonałą oddychalność i dopasowanie, a we wnętrzu buta znajduje się profilowana wkładka z pianki EVA. Kolorystyka TOKYO nawiązuje do Letnich Igrzysk Olimpijskich a także japońskich korzeni ASICS.

Technologie zastosowane w tym produkcie

EVA
Nazwa EVA pochodzi od angielskiej nazwy związku Ethylene-Vinyl Acetate, z którego powstaje tworzywo o strukturze pianki, stosowane szeroko do wykonywania podeszew. EVA jest to kopolimer etylenu i octanu winylu – bardzo lekki, elastyczny materiał, odporny na mróz i na ścieranie, trwały i o porowatej strukturze. Najczęściej spotykany w obuwiu sportowym, stosowany jednak w praktycznie każdym rodzaju obuwia. Podeszwy wykonane z użyciem materiału EVA charakteryzują się lekkością, posiadają właściwości amortyzujące i są giętkie.
AHAR (ASICS High Abrasion Resistant Rubber)
technologia oparta na wytrzymałym materiale (specjalny rodzaj gumy) umieszczonym w najbardziej narażonych na zużycie miejscach podeszwy.
Guidance Line
Technologia, która pomaga zachować naturalny, efektywny krok, szczególnie na długich dystansach; składa się ze specjalnie ukształtowanej podeszwy z rowkiem biegnącym wzdłuż niej, wspomagającym obszar w stopie będący narażony na największe naciski
Ortholite
materiał używany do produkcji wkładek do obuwia, produkowany na bazie pianki poliuretanowej o otwartej strukturze komórkowej i właściwościach antygrzybicznych i antybakteryjnych przy zachowaniu przewiewności i długiego czasu eksploatacji; wkładka jest amortyzująca, idealnie dopasowuje się do stopy oraz zapewnia trwałą wentylację.
FlyteFoam Blast
Najbardziej innowacyjna pianka ASICS. Nowy materiał podeszwy środkowej FlyteFoam Blast posiada najlepszy na rynku stosunek wagi, responsywności, trwałości i miękkości. Został wykonany z EVA + OBC (Olefin Block Copolymers)
FlyteFoam Propel
Najbardziej innowacyjna pianka ASICS. Materiał podeszwy środkowej FlyteFoam Propel jest wykonany z użyciem wysoce responsywnego elastomeru, dodanego do pianki, podnoszącego poziom sprężystości buta.
NOVABLAST™
Podeszwa, która została zaprojektowana do tego, by podkreślać energiczne odbicie technologii FLYTEFOAM™ Blast, tworząc efekt trampoliny, popychający Cię do przodu.

Tabela rozmiarów Asics

Tabela rozmiarów
EUR 35.5 36 37 37.5 38 39 39.5 40 40.5 41.5 42 42.5 43.5 44 44.5 45 46 46.5 47
Długość wkładki wewnątrz buta (cm) 22,5 22,8 23 23,5 24 24,5 25 25,5 25,8 26 26,5 27 27,5 28 28,5 28,8 29 29,5 30

Gwarantujemy zwrot w ciągu 30 dni

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena
2. Dodaj opinię

Klienci kupowali również

Do góry
«
»