0000200807508

Buty BABOLAT
Propulse Blast AC 31S19447 White/Fluo Strike

-30%
499,00 zł
349,00 zł
Oszczędzasz 150,00 zł

Opis produktu

Technologie zastosowane w tym produkcie

EVA
Nazwa EVA pochodzi od angielskiej nazwy związku Ethylene-Vinyl Acetate, z którego powstaje tworzywo o strukturze pianki, stosowane szeroko do wykonywania podeszew. EVA jest to kopolimer etylenu i octanu winylu – bardzo lekki, elastyczny materiał, odporny na mróz i na ścieranie, trwały i o porowatej strukturze. Najczęściej spotykany w obuwiu sportowym, stosowany jednak w praktycznie każdym rodzaju obuwia. Podeszwy wykonane z użyciem materiału EVA charakteryzują się lekkością, posiadają właściwości amortyzujące i są giętkie.
Non-Marking
technologia, w której wykorzystuje się mieszankę gumy, która gwarantuje, że obuwie nie pozostawia śladów oraz jest bardziej wytrzymałe na ścieranie.
Ortholite
materiał używany do produkcji wkładek do obuwia, produkowany na bazie pianki poliuretanowej o otwartej strukturze komórkowej i właściwościach antygrzybicznych i antybakteryjnych przy zachowaniu przewiewności i długiego czasu eksploatacji; wkładka jest amortyzująca, idealnie dopasowuje się do stopy oraz zapewnia trwałą wentylację.
Michelin Tech Soles
podeszwa zapewniająca wyjątkową trakcję i przyczepność na wszystkich nawierzchniach.
KPRS-X
Pianka EVA chroniąca przed drganiami umiejscowiona pod względem specyfiki ruchów pod tylnym krańcem pięty, zapewniająca ochronę podczas ruchów typowych dla gry w tenisa.
Power Straps
Konstrukcja wykorzystująca pasy zabezpieczające śródstopie podczas wykonywania wymagających ruchów, gwarantująca pewność przy poruszaniu się na korcie oraz ochronę przed kontuzjami

Tabela rozmiarów dla tego produktu

Gwarantujemy zwrot w ciągu 30 dni
Rozmiar 37 38
Max. długość stopy kupującego (cm) 23.5 24

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena
2. Dodaj recenzję
Do góry
«
»