Koszyk  (0)

Buty LA SPORTIVA
Jackal 46B720314 Neon/Goji

-20%
Buty LA SPORTIVA Jackal 46B720314 Neon/Goji

Technologie zastosowane w tym produkcie

EVA
Nazwa EVA pochodzi od angielskiej nazwy związku Ethylene-Vinyl Acetate, z którego powstaje tworzywo o strukturze pianki, stosowane szeroko do wykonywania podeszew. EVA jest to kopolimer etylenu i octanu winylu – bardzo lekki, elastyczny materiał, odporny na mróz i na ścieranie, trwały i o porowatej strukturze. Najczęściej spotykany w obuwiu sportowym, stosowany jednak w praktycznie każdym rodzaju obuwia. Podeszwy wykonane z użyciem materiału EVA charakteryzują się lekkością, posiadają właściwości amortyzujące i są giętkie.
TPU
Termoplastyczny poliuretan (TPU), często łączony z PU do otrzymywania bardzo elastycznych podeszw. Spody z tego tworzywa mają zdolność absorbowania wstrząsów.
Lycra (spandex, elastan)
elastyczne włókno syntetyczne odznaczające się dużym wydłużeniem przy zerwaniu, wynoszącym 500–1000%, a w porównaniu z nićmi produkowanymi z tradycyjnych kauczuków 2–3-krotnie większą wytrzymałością na zerwanie.
Ortholite
materiał używany do produkcji wkładek do obuwia, produkowany na bazie pianki poliuretanowej o otwartej strukturze komórkowej i właściwościach antygrzybicznych i antybakteryjnych przy zachowaniu przewiewności i długiego czasu eksploatacji; wkładka jest amortyzująca, idealnie dopasowuje się do stopy oraz zapewnia trwałą wentylację.
Ballistic Rock Shield
sprężynujący materiał pomiędzy środkową a spodnią częścią podeszwy, rozprasza punkty ucisku spowodowane przez nadepnięcie na ostre krawędzie oraz utrzymuje elastyczność środkowej części stopy w trakcie biegu w terenie. Chroni przed potencjalnymi zagrożeniami powierzchniowymi.
Ballistic Shield Plate
technologia zapewniająca wzmocnienie w przedniej części podeszwy. Chroni stopę przed ostrymi elementami podłoża.
Impact Brake System
profil podeszwy pozwalający na skuteczne hamowanie podczas zbiegania, zapewniający maksymalną kontrolę nawet przy najbardziej stromych trasach
Frixion Red
doskonałe połączenie przyczepności, długotrwałej wytrzymałości oraz odporności na wstrząsy. Stosowane na uniwersalnych podeszwach o podwójnej gęstości
Infinitoo
Panele Infinitoo™ w śródpodeszwie wykonane z poliuretanu są wytrzymałe i elastyczne, gwarantują właściwą absorpcję wstrząsów.
IBS Lugs
W podeszwie zastosowano konstrukcję IBS Lugs, która ułatwia jej samooczyszczanie.

Tabela rozmiarów dla tego produktu

Ten produkt został indywidualnie zmierzony i opisany przez naszych specjalistów.

Szerokość buta: Wąski

Tabela rozmiarów
EUR 40 41 42 43 44 45 46
Długość wkładki wewnątrz buta (cm) 25,3 25,9 26,5 27,1 27,7 28,3 28,9
Max. długość stopy kupującego (cm) 24,8 25,4 26,0 26,6 27,2 27,8 28,4

Gwarantujemy zwrot w ciągu 100 dni

Recenzje

  • Doskonała stabilizacja, a przy tym bardzo lekkie. Super. Proste, lekkie, a zarazem funkcjonalne.

    Jan

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena
2. Dodaj opinię

Klienci kupowali również

Do góry
«
»