Koszyk  (0)

Buty MIZUNO
Wave Connect 2 J1GD154802 Czarny

-50%
Buty MIZUNO Wave Connect 2 J1GD154802 Czarny

Opis

Damski model do biegania marki Mizuno. Odpowiedni dla średniozaawansowanych biegaczek, które potrzebują umiarkowanego wsparcia pronacji. Wave Connect 2, następca Wave Nexus, jest butem najnowszej generacji wyposażonym w technologie poprawiające komfort i bezpieczeństwo treningu. Jest szybki i funkcjonalny, dodatkowo z systemem SRtouch zapewniającym jeszcze lepszą absorpcję wstrząsów, którego nie posiadał Wave Nexus. Bardzo dobrą amortyzację daje płytka Mizuno Wave, która dodatkowo daje uczucie lekkości i szybkości. Innowacyjny system Smooth Ride sprawia, że bieganie staje się bardziej płynne i przyjemne, a najbardziej trwała mieszanka gumy węglowej X10, która jest mniej podatna na ścieranie w obszarach najbardziej na to narażonych, wspiera dodatkowo pracę pięty. Model przeznaczony dla pronatorów.

Technologie zastosowane w tym produkcie

X10
najbardziej trwała mieszanka gumy węglowej, która jest mniej podatna na ścieranie w obszarach najbardziej na to narażonych dodatkowo wspierając pracę pięty.
Mizuno Wave
unikalna technologia, która łączy w sobie dwie niezbędne podczas biegania funkcje: amortyzację i stabilność
SRtouch
materiał amortyzujący znajdujący się pod pięta. Zapewnia dodatkową amortyzację i oddawanie energii podczas biegu. Przydatne dla biegających z pięty.
DynamotionFit
system trzymający śródstopie i poprawiający trzymanie buta na stopie w każdej fazie biegu czy chodu. Niewidoczny z zewnątrz i zintegrowany z cholewką.
Mizuno Intercool
unikalny system wentylacji umieszczony na całej długości podeszwy środkowej buta.
Air Mesh Upper
siateczka, która zapewnia najwyższą możliwą oddychalność i komfort wierzchniej części buta.
U4ic
składnik podeszwy, który w unikalny sposób pochłania drgania i amortyzuje stopę. Jest lżejszy od używanej obecnie pianki ap+ o 30%, a utrata wagi nie odbywa się kosztem komfortu ani osiągnięć.
Removable Insock
anatomicznie ukształtowana wkładka, która zwiększa komfort oraz amortyzację.
Smooth Ride
dodatkowy system w podeszwie zapewniający bardziej płynne bieganie i przetaczanie stopy. Znajduje się po jej zewnętrznej stronie buta

Ogólna tabela rozmiarów

Pamiętaj, że poniższa tabela to rodzaj wskazówki - rozmiary mogą się nieznacznie różnić w zależności od marki

Ogólna tabela rozmiarów dla kobiet

Sizetable

Gwarantujemy zwrot w ciągu 30 dni

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena
2. Dodaj opinię

Klienci kupowali również

Do góry
«
»