Koszyk  (0)

Buty ON
Cloudsurfer 000004 Ink/Jade 4019

Buty ON Cloudsurfer 000004 Ink/Jade 4019

Opis

Wydajne buty biegowe Cloudsurfer stworzone przez markę On. Idealne dla biegaczy, którzy chcą uzyskać lepsze wyniki podczas treningów i zawodów. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, są wygodne i wytrzymałe. Wkładka z pianki EVA zapewnia dopasowanie i swobodę noszenia, zaś system Speedboard zamienia energię w efektywny ruch do przodu. Nowo opracowany wzór podeszwy gwarantuje przyczepność i trakcję. Ponadto zastosowana w podeszwie technologia CloudTec® zapewnia płynność ruchu niezależnie od podłoża. Model wyposażono w elementy odblaskowe zapewniające widoczność po zmroku.

Technologie zastosowane w tym produkcie

EVA
Nazwa EVA pochodzi od angielskiej nazwy związku Ethylene-Vinyl Acetate, z którego powstaje tworzywo o strukturze pianki, stosowane szeroko do wykonywania podeszew. EVA jest to kopolimer etylenu i octanu winylu – bardzo lekki, elastyczny materiał, odporny na mróz i na ścieranie, trwały i o porowatej strukturze. Najczęściej spotykany w obuwiu sportowym, stosowany jednak w praktycznie każdym rodzaju obuwia. Podeszwy wykonane z użyciem materiału EVA charakteryzują się lekkością, posiadają właściwości amortyzujące i są giętkie.
7 mm Offset
różnica wysokości pomiędzy piętą i śródstopiem
CloudTec®
technologia oferująca przejście płynniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Innowacyjna konstrukcja odwzorowująca kształt chmur, zwiększone obszary trakcyjne oraz udoskonalony centralny kanał wyjątkowo dostosowują się do wykonywanych aktywności
7 mm Offset
Różnica wysokości między piętą a śródstopiem.

Ogólna tabela rozmiarów

Pamiętaj, że poniższa tabela to rodzaj wskazówki - rozmiary mogą się nieznacznie różnić w zależności od marki

Ogólna tabela rozmiarów dla kobiet

Sizetable

Gwarantujemy zwrot w ciągu 30 dni

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena
2. Dodaj opinię

Klienci kupowali również

Do góry
«
»