Koszyk  (0)

Buty Reebok
Dmxride Comfort 4.0 BS9605 Black/Cool Shadow

-24%
Buty Reebok Dmxride Comfort 4.0 BS9605 Black/Cool Shadow

Opis

Reebok DMXRide zostały zaprojektowane do codziennego przemierzania kilometrów i okazjonalnych treningów. Cholewka została wykonana z siateczki i syntetyków dzięki czemu zyskujemy ochronę przed czynnikami zewnętrznymi przy zachowaniu oddychalności cholewki. Pianka EVA odpowiada za odczuwalny zwrot energii jak również dobrą amortyzację. Technologia DMX zapewnia dodatkową amortyzację dzięki transferowaniu powietrza wewnątrz podeszwy.

Technologie zastosowane w tym produkcie

DMX(Dynamic Max)
Systemy polegające na swobodnym przepływie powietrza między dwiema lub kilku komorami, które są ze sobą połączone. Odczucie działania systemu jest nawet do 60% bardziej odczuwalne od innych systemów. Powietrze w komorach zapewnia doskonałą amortyzację na śródstopiu (zmniejsza siłę nacisku), na pięcie(lepsze wybicie podczas biegania). Do grupy tej należą: DMX, DMX 2, DMX walk, DMX flowpack, DMX max, DMX 6, DMX 10, DMX cp.
EVA
Nazwa EVA pochodzi od angielskiej nazwy związku Ethylene-Vinyl Acetate, z którego powstaje tworzywo o strukturze pianki, stosowane szeroko do wykonywania podeszew. EVA jest to kopolimer etylenu i octanu winylu – bardzo lekki, elastyczny materiał, odporny na mróz i na ścieranie, trwały i o porowatej strukturze. Najczęściej spotykany w obuwiu sportowym, stosowany jednak w praktycznie każdym rodzaju obuwia. Podeszwy wykonane z użyciem materiału EVA charakteryzują się lekkością, posiadają właściwości amortyzujące i są giętkie.

Ogólna tabela rozmiarów

Tabela rozmiarów
EUR
Max. długość stopy kupującego (cm)

Gwarantujemy zwrot w ciągu 30 dni

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena
2. Dodaj opinię

Klienci kupowali również

Do góry
«
»