0000200879468

Buty Reebok
Endless Road CN6426 Grey/Cobalt/Gld/Wht/Shdw

-29%

Opis produktu

Reebok Endless Road sprawią, że każdą, nawet nieskończenie długą drogę pokonasz z czystą przyjemnością. Cholewka wykonana z jednolitej siateczki dba o odpowiednią przewiewność niezależnie od temperatury, a obniżenie jej pozwala na szerszy zakres ruchu i uniknięcie otarć. Została również wykonana przy użyciu technologii SmoothFuse, co pozwoliło obniżyć jej wagę jednocześnie uzyskując stabilizację dla stopy i ochronę przed kontuzjami. Lekka pianka EVA dba o odpowiednią amortyzację, a zagęszczony wzór podeszwy zewnętrznej zapewnia trakcję, więc unikniesz poślizgnięcia. Na wysokości śródstopia po wewnętrznej stronie zastosowano dodatkowy panel, dzięki któremu uzyskujemy większy zwrot energii z wybicia.

Technologie zastosowane w tym produkcie

EVA
Nazwa EVA pochodzi od angielskiej nazwy związku Ethylene-Vinyl Acetate, z którego powstaje tworzywo o strukturze pianki, stosowane szeroko do wykonywania podeszew. EVA jest to kopolimer etylenu i octanu winylu – bardzo lekki, elastyczny materiał, odporny na mróz i na ścieranie, trwały i o porowatej strukturze. Najczęściej spotykany w obuwiu sportowym, stosowany jednak w praktycznie każdym rodzaju obuwia. Podeszwy wykonane z użyciem materiału EVA charakteryzują się lekkością, posiadają właściwości amortyzujące i są giętkie.
Smooth Fuse
Technologia zgrzewania cholewki. Zastosowanie jej w porównaniu do tradycyjnego szycia pozwala obniżyć wagę buta jak również uniknąć niepotrzebnych otarć na łączeniu materiałów
Carbon Rubber
Zastosowanie karbonizowanej gumy zapewniającej wyjątkową przyczepność i trwałość

Ogólna tabela rozmiarów

Pamiętaj, że poniższa tabela to rodzaj wskazówki - rozmiary mogą się nieznacznie różnić w zależności od marki

Ogólna tabela rozmiarów dla mężczyzn

Sizetable

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena
2. Dodaj recenzję
Do góry
«
»