Koszyk  (0)

Buty VIBRAM FIVEFINGERS
V-Trail 18W6901 Magenta/Orange

-47%
Buty VIBRAM FIVEFINGERS V-Trail 18W6901 Magenta/Orange

Opis

Model V-TRAIL zapewnia maksymalną oddychalność, komfort i bezpieczeństwo podczas treningów biegowych i ogólnorozwojowych w trudnym terenie. Wierzch buta wykonano w oddychającego materiału technicznego. To obuwie to doskonała alternatywa dla ciężkich, niewygodnych butów trekkingowych i outdoorowych, zapewniające doskonałą ochronę nawet na bardzo wymagającym, błotnistym czy kamienistym podłożu. Podeszwa jest cienka na tyle, aby mieć pełną kontrolę podłoża oraz pozwolić stopom pracować w 100%-zakresie, a jednocześnie zapewnia pełne bezpieczeństwo i ochronę, również łuku stopy poprzez wbudowaną „tarczę Cocoon 3D”.

Technologie zastosowane w tym produkcie

DRI-LEX
Materiał zawierający 100% Hydrofil nylon stosowany w podszewkach butów i odzieży. Doskonale odprowadza pot na zewnątrz podszewki, pozostając suchym. W ten sposób but z systemem Dri-Lex daje pełen komfort. System Dri-Lex wpływa także na szybkie schnięcie obuwia.
EVA
Nazwa EVA pochodzi od angielskiej nazwy związku Ethylene-Vinyl Acetate, z którego powstaje tworzywo o strukturze pianki, stosowane szeroko do wykonywania podeszew. EVA jest to kopolimer etylenu i octanu winylu – bardzo lekki, elastyczny materiał, odporny na mróz i na ścieranie, trwały i o porowatej strukturze. Najczęściej spotykany w obuwiu sportowym, stosowany jednak w praktycznie każdym rodzaju obuwia. Podeszwy wykonane z użyciem materiału EVA charakteryzują się lekkością, posiadają właściwości amortyzujące i są giętkie.
Vibram 3D Cocoon
technologia wtopiona w podeszwę chroni łuk stopy przed uderzeniem w kamienie, rozpraszając energię wstrząsu na całą podeszwę. Dodatkowo wielokierunkowa rzeźba bieżnika daje doskonałą przyczepność na wszystkich rodzajach nawierzchni.
Megagrip
Mieszanka gumy charakteryzująca się bardzo wysoką przyczepnością niezależnie od podłoża.

Tabela rozmiarów dla tego produktu

Ten produkt został indywidualnie zmierzony i opisany przez naszych specjalistów.

Szerokość buta: Standardowy

Tabela rozmiarów
EUR 36 37 38 39 40 41
Długość wkładki wewnątrz buta (cm) 22,1 22,8 23,4 24,1 24,7 25,3
Max. długość stopy kupującego (cm) 21,6 22,3 22,9 23,6 24,2 24,8

Gwarantujemy zwrot w ciągu 100 dni

Klienci kupowali również

Do góry
«
»