Koszyk  (0)

Zakupy w sklepie stacjonarnym collect to czysta przyjemność!

Klientom Galerii Warmińskiej w Olsztynie udostępniamy połączony asortyment marek eobuwie.pl i MODIVO. Dzięki Reserve&Collect możliwe jest zamawianie produktów z obu sklepów do obejrzenia i przymierzenia w sklepie stacjonarnym. Usługa jest całkowicie darmowa, a sam format unikatowy - to pierwszy taki sklep na świecie, dzięki któremu zakupy stają się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Klienci mogą korzystać z interaktywnych przymierzalni i w wygodny sposób kompletować total looki.

1. Znajdź produkt, który ci się podoba

Wybierz produkty z bogatej oferty eobuwie.pl i modivo.pl. Pamiętaj aby przy składaniu zamówienia zaznaczyć “Odbiór w sklepie” i wskazać Galerię Warmińską.

2. Bezpłatna dostawa nawet w 24h

Kiedy Twoje zamówienie będzie gotowe do przymierzenia to wyślemy Ci wiadomość SMS. Dostawy do sklepu stacjonarnego realizujemy zazwyczaj w 24h, ale ten czas może wydłużyć się do 48h.

3. Odwiedź sklep stacjonarny eobuwie.pl MODIVO collect

Na miejscu skorzystasz z interaktywnych przymierzalni gdzie obejrzysz zamówione produkty. Podejmij decyzję, zapłać przy kasie i ciesz się nowym nabytkiem. Zamówienie będzie na Ciebie czekać przez 72h.

Skorzystaj z darmowej usługi esize.me. To przełomowe rozwiązanie pomoże Ci dobrać buty.

Najpierw specjalny skaner w kilka sekund wykonuje trójwymiarowy model stóp klienta, a następnie porównuje go ze skanami wszystkich butów znajdujących się w ofercie sklepu, pochodzących od dowolnej marki. W efekcie klient otrzymuje rekomendację właściwie dopasowanych butów.

Dowiedz się więcej

Zapewniamy bezpieczeństwo klientom i pracownikom.

Personel pracuje w rękawiczkach i maseczkach ochronnych.

We wszystkich naszych sklepach dostępny jest płyn dezynfekujący.

Dbamy, aby liczba klientów była dostosowana do wymogów bezpieczeństwa.

Dla bezpieczeństwa zachęcamy do korzystania z płatności bezgotówkowej.

Tablety i skanery esize.me są na bieżąco dezynfekowane.

Sprawdź naszą ofertę i zamów do sklepu stacjonarnego

Do góry
«
»