Rewolucja na miarę twoich stóp!
Co zyskujesz?

Idealny rozmiar bez przymierzania

Skanujesz raz i już nie musisz się zastanawiać czy buty będą pasować. System zarekomenduje Ci odpowiedni rozmiar w różnych markach obuwia!

Wygoda dla
całej rodziny

Z esize.me zakup butów dla najmłodszych jest dziecinnie prosty! Sprawdzisz jak stopa dziecka układa się w bucie - bez uciążliwego przymierzania.

Więcej czasu na przyjemności

Szkoda czasu na mierzenie i czekanie w kolejkach! Dzięki esize.me zamówisz dopasowane buty, gdziekolwiek jesteś.

Satysfakcja
z zakupów

Kupuj buty na eobuwie.pl bez żadnych obaw. Z esize.me zapomnisz o odsyłaniu zamówionego obuwia!

Dla najmłodszych
Wczoraj stopki dziś już stopy. Dzieci rosną szybciej niż nam się wydaje i czasami trudno za nimi nadążyć. Na szczęście esize.me zmienia się razem z nimi prognozując wzrost stopy i dobierając właściwe obuwie. Zapewnij dziecku prawdziwą wygodę chodzenia, wyeliminuj otarcia i godziny spędzone na zakupach butów. Od teraz to dziecinnie proste.
Dla entuzjastów sportu
Pronacja czy supinacja? Odbicie z pięty czy ze śródstopia? Terminy brzmią zagadkowo? Nie dla miłośników biegów i sportowców. esize.me dopasowuje się do stóp, dla których każdy detal ma znaczenie, biorąc pod uwagę nie tylko rozmiar ale także szerokość, wysokość i tęgość. Dzięki temu unikasz niepotrzebnych kontuzji i kupujesz obuwie, które najlepiej nadaje się do sportowej aktywności.
Korzystaj z esize.me podczas zakupów na eobuwie.pl
Skaner esize.me tworzy model 3D Twoich stóp zawierający wszystkie wymiary niezbędne do prawidłowego dopasowania obuwia. Na podstawie skanu oraz Twoich indywidualnych preferencji system zarekomenduje Ci buty z oferty eobuwie.pl, które są właściwie dopasowane do Twoich stóp. Bez konieczności przymierzania!

Krok 1

Zeskanuj stopy

Odwiedź najbliższy punkt skanowania i zrób skan. Aktualną listę punktów skanowania znajdziesz tutaj:

Znajdź punkt skanowania

Krok 2

Dodaj skan do konta

Zaloguj się lub załóż konto na eobuwie.pl. Po zalogowaniu wybierz zakładkę esize.me i kliknij w “Dodaj nowy skan”. Dalej postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

Krok 3

Kupuj dopasowane buty

Mając dodany skan podczas wybierania rozmiaru butów, zarekomendujemy Ci ten, który jest idealnie dopasowany do Twoich stóp.

Masz pytanie?

Na stronie esize.me znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Dowiedz się więcej
Do góry
«
»