Darmowy zwrot:
DHL DHL
Klienci, którzy dokonali rejestracji przed złożeniem zamówienia, mogą skorzystać z darmowego zwrotu wchodząc w zakładkę Dokonaj zwrotu.
Inpost Przez Paczkomat
Zarejestruj się na eobuwie.pl, a następnie wejdź na stronę szybkiezwroty.pl, wybierz nasz sklep i dokonaj darmowego zwrotu przez paczkomat InPost.
Dostawa za pośrednictwem:
Ruch
Bez względu na wartość zamówienia zapłacisz 0 zł za dostawę wybierając odbiór w salonie Ruchu.
DHL
W przypadku zamówień powyżej 100 zł opłaconych przelewem dostawa za pośrednictwem kuriera DHL jest darmowa.
Odbiór w paczkomacie
W przypadku zamówień powyżej 100 zł opłaconych przelewem dostawa za pośrednictwem paczkomatów InPost jest darmowa.
Same Day Delivery
W przypadku zamówień powyżej 100 zł opłaconych przelewem dostawa metodą Same Day Delivery jest darmowa.

Jak dobrać rozmiar obuwia?

Długości wkładek obuwia mogą się różnić między poszczególnymi producentami, w związku z tym przedstawiona tabela rozmiarów jest jedynie poglądowa.

„Pokaż mi swoje buty, a powiem Ci, czy są odpowiednio dobrane !”

 

Czy pamiętają Państwo historię pewnego urodziwego Kopciuszka? Zapewne tak, bo któż z nas nie przeżywał jego perypetii… Ale przejdźmy do sedna, a dokładnie do sceny najważniejszej chwili, w której to Kopciuszek, zmuszony opuścić bal przed północą, w pośpiechu gubi pantofelek. Dlaczego? Czy tylko dlatego, by historia pięknej dziewczyny zakończyła się happy end’em? A może przyczyna jest inna: gubi, ponieważ but był źle dopasowany?

Myślisz o nowych butach? Kup je u Nas! Nie pożałujesz!

By nie stać się „ofiarą” źle dobranego obuwia i aby nasza historia z jego zakupem zakończyła się powodzeniem, postanowiliśmy podać Państwu 3 elementarne zasady, które, naszym zdaniem, przydadzą się każdemu, niezależnie od wieku, płci, upodobań, oczekiwań przy wyborze obuwia.

Zasada nr 1: pozostań przy rozmiarze, który już zamawiałeś, jest pewny i sprawdzony w odniesieniu do znanej marki

Zasada nr 2 : zmierz długość wkładki*

Zasada nr 3: zmierz dokładnie długość stopy*

  • na podłodze połóż kartkę papieru, postaw na niej gołą stopę (dobrze, jeśli pięta będzie opierać się o ścianę, a z podłożem tworzy będzie kąt prosty)
  • obrysuj kształt
  • to samo uczyń z drugą stopą
  • dokonaj pomiaru w centymetrach obu stóp (zmierz długość w linii prostej, zaczynając od środka końca pięty do najdłuższego palca); rys nr 1
  • sugeruj się zawsze pomiarem większej stopy
  • do wymiaru dodaj 0,5-1 cm luzu

*Otrzymany wynik długości wkładki (zasada nr 2) lub długości stopy (zasada nr 3) dopasuj do długości rozmiaru podanego w naszej tabeli – uwzględnia ona konkretny model.

O czym warto jeszcze pamiętać?

  • nie mierz długości rano, wtedy noga jest wypoczęta, więc pomiar nie będzie precyzyjny; uczyń to za dnia (godziny popołudniowe lub wieczorne)
  • przy zakupie obuwia podejmuj decyzję sam, gdyż to mają być Twoje buty; w razie problemów zawsze możesz zasięgnąć rady naszego sprzedawcy - eksperta w tej dziedzinie
  • jeśli okaże się, że zakupione obuwie jest niewłaściwie dobrane, zawsze możesz je wymienić lub oddać

Wierzymy, że te 3 „złote zasady” pozwolą Państwu na dobranie takiej pary butów, która nie tylko stanie się ozdobą nogi, ale zapewni komfort i wygodę każdego dnia dzięki właściwemu dobraniu. Zatem: „pokaż innym swoje buty kupione u nas, a uznają, że są teraz właściwie dobrane!”

Do góry
www.eobuwie.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.eobuwie.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj.
«
»