0000200809885

Japonki SALOMON
Rx Break 4.0 407448 27 M0 Navy Blazer/Poseidon/Taos Taupe

Nowość
229,00 zł

Opis produktu

Japonki marki Salomon. Materiał zewnętrzny to Materiał - Materiał, Tworzywo - Wysokogatunkowe tworzywo We wnętrzu butów materiał, tworzywo. Nie zabrakło wkładki: tworzywo . Materiał podeszwy to wysokogatunkowe tworzywo. Model wyposażono w technologię 360 Rubber Traction, Contagrip, EnergyCell+, EVA, Non-Marking, OS Muscle, OS Tendon. Wciąż modny fason to alternatywa wobec klapek.

Technologie zastosowane w tym produkcie

EVA
Nazwa EVA pochodzi od angielskiej nazwy związku Ethylene-Vinyl Acetate, z którego powstaje tworzywo o strukturze pianki, stosowane szeroko do wykonywania podeszew. EVA jest to kopolimer etylenu i octanu winylu – bardzo lekki, elastyczny materiał, odporny na mróz i na ścieranie, trwały i o porowatej strukturze. Najczęściej spotykany w obuwiu sportowym, stosowany jednak w praktycznie każdym rodzaju obuwia. Podeszwy wykonane z użyciem materiału EVA charakteryzują się lekkością, posiadają właściwości amortyzujące i są giętkie.
Non-Marking
technologia, w której wykorzystuje się mieszankę gumy, która gwarantuje, że obuwie nie pozostawia śladów oraz jest bardziej wytrzymałe na ścieranie.
Contragrip
podeszwa zapewniająca optymalną przyczepność na różnego typu nawierzchniach; w zależności od przeznaczenia butów, do produkcji podeszew Contragrip stosuje się różne rodzaje mieszanek gum.
OS Muscle
zapewnia doskonałą amortyzację, mniejsze zmęczenie podczas dłuższych wędrówek
OS Tendom
dynamiczna trakcja; jest zintegrowana z pianką Eva w środkowej części buta, która działa jak tzw. ścięgno; zapewnia butom stabilność, wspomaga przetaczanie stopy z jednoczesnym zwrotem pochłanianej energii czyniąc ruch bardziej efektywnym

Tabela rozmiarów dla tego produktu

Gwarantujemy zwrot w ciągu 30 dni
Rozmiar 41 1/3
Max. długość stopy kupującego (cm) 25,5

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena
2. Dodaj recenzję
Do góry
«
»