Darmowy zwrot:
DHL DHL
Klienci, którzy dokonali rejestracji przed złożeniem zamówienia, mogą skorzystać z darmowego zwrotu wchodząc w zakładkę Dokonaj zwrotu.
Inpost Przez Paczkomat
Zarejestruj się na eobuwie.pl, a następnie wejdź na stronę szybkiezwroty.pl, wybierz nasz sklep i dokonaj darmowego zwrotu przez paczkomat InPost.
Dostawa za pośrednictwem:
Ruch
Bez względu na wartość zamówienia zapłacisz 0 zł za dostawę wybierając odbiór w salonie Ruchu.
DHL
W przypadku zamówień powyżej 100 zł opłaconych przelewem dostawa za pośrednictwem kuriera DHL jest darmowa.
Odbiór w paczkomacie
W przypadku zamówień powyżej 100 zł opłaconych przelewem dostawa za pośrednictwem paczkomatów InPost jest darmowa.
Same Day Delivery
W przypadku zamówień powyżej 100 zł opłaconych przelewem dostawa metodą Same Day Delivery jest darmowa.
0000198865917

Kapcie THE NORTH FACE
Thermoball Traction Mule II T0CKJ6DXF Shiny TNF Black/Zinc Grey

Produkt niedostępny

Opis produktu

Domowe obuwie firmy The North Face. Cholewka - materiał - materiał pozwala stopie odpocząć. Przyjemne wnętrze butów to materiał. Stopa opiera się na chłonnej wkładce: materiał. Podeszwa: wysokogatunkowe tworzywo jest odpowiednia do noszenia w domu. Buty wzbogacono o technologię Non-Marking, Prima Loft, Rip-Stop, Thermoball. Idealne po wyczerpującym dniu.

Ogólna tabela rozmiarów

Zobacz ogólną tabelę i wybierz odpowiedni dla siebie rozmiar

Technologie zastosowane w tym produkcie

Non-Marking
technologia, w której wykorzystuje się mieszankę gumy, która gwarantuje, że obuwie nie pozostawia śladów oraz jest bardziej wytrzymałe na ścieranie.
Primaloft
materiał z mikrofibry zapewniający izolację cieplną, pierwotnie zaprojektowany dla armii amerykańskiej; mikrowłókna izolacyjne Primaloft połączone z materiałem wykorzystanym przy produkcji obuwia tworzą bardzo wytrzymałą, elastyczną osłonę, która chroni przed wilgocią i zimnem.
Thermoball
innowacyjna ocieplina stworzona dzięki połączeniu technologii PrimaLoft fiber ball z jakością wykonania produktów The North Face. Dzięki wykorzystaniu mikrowłókien tworzących małe, okrągłe skupiska, możliwe jest zapewnienie właściwości termicznych identycznych do tych jakie ma gęsi puch
Rip-Stop
technika wzmacniania materiału poprzez dodanie w stałych odstępach dodatkowego, mocniejszego włókna. Zapobiega rozdzieraniu się materiału.

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Jak oceniasz ten produkt?
2. Dodaj recenzję
Do góry
«
»