Koszyk  (0)

Kask narciarski HEAD
Maja Visor 328180 Pink

-20%
Kask narciarski HEAD Maja Visor 328180 Pink

Technologie zastosowane w tym produkcie

Thermal Ventilation
Automatyczny system wentylacji umożliwia ciepłemu powietrzu wydostawanie się na zewnątrz, jednocześnie zapobiegając dopływowi zimnego.
HEAD 2D FIT
System regulacji wielkości może być dostosowany w poziomie, aby indywidualnie dopasować kask do głowy.
In Mold
Amortyzująca, wewnętrzna warstwa EPS jest wstrzykiwana do twardszej, zewnętrznej warstwy poliwęglanowej aby utworzyć jedną całość, która zapewnia doskonałą ochronę przy zmniejszonym ciężarze.
Neckgator
Zapewnia wysoki komfort cieplny, który dopasowuje się do szyi, co korzystnie wpływa na wygodę i komfort termiczny.
BEANIE LINER
Sprawdzona, klasyczna wyściółka full-cover beanie liner, czyli czapeczka znajdująca się wewnątrz kasku. Konstrukcja została wykonana z mikropolaru, który idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu głowy użytkownika, zapobiegając powstawaniu jakichkolwiek punktów ucisku skorupy oraz dostawaniu się do wnętrza zimnego powietrza. Zintegrowane i siatkowane fragmenty pozwalają, aby ciepłe powietrze oraz wilgoć miały możliwość przepływu na zewnątrz.

Recenzje

  • Dobrze wykonany kask, bardzo dobrze leży na głowie córki, nie uwiera, trzyma się stabilnie, praktyczny zarówno na łyżwach jak i nartach. Po raz kolejny marka HEAD spisała się na medal. Z dobrym sprzętem narciarskim posiadamy teraz równie dobry i bezpieczny kask. Kolorystyka przykuwa uwagę ;)

    Sandra

Klienci kupowali również

Do góry
«
»