Koszyk  (0)

Kupowanie w sklepie eobuwie.pl w Magnolia Park to czysta przyjemność!

Wrocław ma na swojej mapie odpowiedź dla tych osób, które cenią sobie obuwnicze zakupy na najwyższym poziomie - sklep stacjonarny eobuwie.pl w centrum handlowym Magnolia Park. W tym nowoczesnym miejscu czeka na Ciebie aż 100 000 produktów, wśród których możesz przebierać do woli, przy użyciu wygodnych tabletów. Nowy poziom doświadczeń zakupowych? Tak, ale to jeszcze nie wszystko! W eobuwie.pl we Wrocławiu czekają na Ciebie również skanery esize.me. To innowacyjne urządzenia wykonujące skan 3D stóp w celu dopasowania idealnego rozmiaru butów. Wybieraj zatem spośród najmodniejszych akcesoriów i butów damskich, męskich oraz dziecięcych!

Produkty dostępne od ręki

Łączymy największy atut zakupów w Internecie - dostępność dziesiątek tysięcy modeli butów do wyboru, z tym co najlepsze w zakupach stacjonarnych - możliwość przymierzenia i zakupu ich na miejscu od ręki. W sklepie stacjonarnym eobuwie.pl w Magnolia Park znajdziesz aż 100 000 produktów!

Zamów i przymierz

Możliwość zamówienia, przymierzenia i opłacenia towaru w sklepie eobuwie.pl w Magnolia Park w ciągu 24h.
Sprawdź szczegóły

Fachowa obsługa

W naszych sklepach nie tylko możesz obejrzeć, przymierzyć i dokładnie zapoznać się z produktem, ale również zasięgnąć porady od naszego wykwalifikowanego personelu. Zawsze chętnie pomożemy i udzielimy niezbędnych informacji.

30 dni na zwrot

W sieci stacjonarnej dostępny jest ten sam asortyment co przez aplikację mobilną i stronę internetową. Niezależnie od tego, czy wolisz kupować tradycyjnie czy online, eobuwie.pl gwarantuje 30 dni na darmowy zwrot.

Spodobał Ci się produkt na naszej stronie, ale zanim za niego zapłacisz wolisz go najpierw obejrzeć?

Skorzystaj z opcji dostawy do sklepu stacjonarnego eobuwie.pl w Magnolia Park, gdzie na spokojnie i w komfortowych warunkach możesz zobaczyć i przymierzyć wybrane przez Ciebie produkty. Oczywiście płacisz w sklepie tylko za rzeczy, na które się decydujesz. Wystarczy podczas składania zamówienia na naszej stronie zaznaczyć metodę dostawy ,,Odbiór i płatność w sklepie".

Przekonaj się jakie to proste!

Lubisz przymierzyć buty zanim je kupisz? My dajemy Ci możliwość darmowego zamówienia wybranych produktów online z możliwością odbioru, przymierzenia i opłacenia w sklepie. W sklepie stacjonarnym eobuwie.pl możesz wybierać spośród kilkudziesięciu tysięcy produktów dostępnych od ręki.

Zamów online i przymierz w sklepie

1

Złóż zamówienie przez naszą stronę internetową

Złóż zamówienie przez naszą stronę internetową Znajdź i zamów wybrane artykuły na naszej stronie www.eobuwie.com.pl Podczas składania zamówienia wybierz metodę dostawy “odbiór w sklepie” i odszukaj sklep eobuwie.pl w Magnolia Park. Szczegółową instrukcję znajdziesz na stronie: www.eobuwie.com.pl/jak-kupowac

2

Bezpłatna dostawa w 24 godziny

Zamówienia do sklepu stacjonarnego realizowane są w możliwie najkrótszym czasie, który zwykle nie przekracza 24 h. Gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru otrzymasz informację SMS-em.

3

Odwiedź wybrany salon stacjonarny

Przymierz zamówione przez siebie produkty w sklepie i dopiero po tym zadecyduj o ostatecznym zakupie. Na miejscu możesz zasięgnąć porady naszego wykwalifikowanego personelu.

4

Podejmij decyzję, zapłać przy kasie i ciesz się nowym nabytkiem

Płatności dokonujesz dopiero po dokładnym zapoznaniu się z produktem. Obowiązują tradycyjne formy płatności: gotówka lub karta. Nie opłacasz takiego zamówienia poprzez stronę internetową.

Produkty dostępne od ręki

1

Przyjdź do naszego sklepu stacjonarnego

Czym sklepy eobuwie.pl różnią się od innych miejsc z butami? Całkowicie niespotykanym doświadczeniem zakupowym. Sklep eobuwie.pl łączy największy atut zakupów w Internecie – dostępność dziesiątek tysięcy modeli butów do wyboru, z tym co najlepsze w zakupach stacjonarnych – możliwość przymierzenia ich na miejscu. W sklepie eobuwie.pl w Magnolia Park znajdziesz aż 100 000 produktów dostępnych od ręki. Mapa

2

Wybierz produkt na tablecie

Do przeglądania oferty korzysta się z dostępnych na miejscu tabletów, na których z łatwością możesz przefiltrować produkty po takich cechach jak kolor, model, tworzywo czy rozmiar. rodukty można również zamówić z wyprzedzeniem. Dodatkowo bieżąca oferta danego sklepu wyświetlana jest na ekranach multimedialnych.

3

Dodaj produkt do przymierzalni

Wybrane modele butów można komfortowo przymierzać na miejscu. Produkty dostarczane są z magazynu znajdującego się w sklepie, maksymalnie w 3 minuty. Asortyment jest na bieżąco aktualizowany, więc codziennie dochodzą setki nowości.

4

Zapłać przy kasie

Obejrzyj i przymierz wybrane przez siebie produkty. Jeśli wybór spełnił Twoje oczekiwania to podejdź z nim do kasy w celu zakupu.

W sklepach eobuwie.pl dostępna jest także darmowa usługa esize.me. To przełomowe rozwiązanie, które pomaga dobrać buty w oparciu o skan 3D stóp.

Najpierw specjalny skaner w kilka sekund wykonuje trójwymiarowy model stóp klienta, a następnie porównuje go ze skanami wszystkich butów znajdujących się w ofercie sklepu, pochodzących od dowolnej marki. W efekcie klient otrzymuje rekomendację właściwie dopasowanych butów.

Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa naszym klientom i pracownikom,
dlatego z dniem 4 maja 2020 roku wprowadziliśmy szereg działań,
dzięki którym możesz czuć się u nas bezpiecznie:

dezynfekcja

We wszystkich naszych sklepach dostępny jest płyn dezynfekujący.

men-maska

Personel pracuje w rękawiczkach i maseczkach ochronnych.

grupa

Dbamy, aby liczba klientów była dostosowana do wymogów bezpieczeństwa.

tablet

Tablety i skanery esize.me są na bieżąco dezynfekowane przez pracowników sali sprzedaży.

pay_card

Dla bezpieczeństwa zachęcamy do korzystania z płatności bezgotówkowej.

Sprawdź gdzie jeszcze nas znajdziesz
Do góry
«
»