Koszyk  (0)

Nagaba - buty

Glany, buty turystyczne i codzienne – znajdź coś dla siebie wśród oryginalnych modeli butów

Aktywne filtry:

  • Producent:  Nagaba
Wyczyść filtry

Nagaba - buty

Renomowana polska firma Nagaba powstała jako rodzinna spółka w roku 1994 i od tego czasu osiągnęła status europejski. Stałe doskonalenie jakości i używanie materiałów o najwyższych parametrach daje odczuwalny efekt w produktach marki. Rozpoznawalny wygląd wypracowany przez lata jest szczególnie mocno widoczny w kolekcjach trekkingów, półbutów i traperów. Charakterystyczne wiązanie i wykończenie podeszwy od razu podpowiada nam, że mamy do czynienia z wygodnym obuwiem firmy Nagaba. Precyzja wykonania przekłada się na rzesze zadowolonych klientów chwalących buty za wygodę - to najlepsza opinia, jaką można im wystawić. Ogromny wybór półbutów, trzewików i sportowego obuwia sprawia, że Nagaba pozostaje firmą przodującą w dziedzinie komfortowych butów codziennych na rynku polskim.

Okazja
Nowość

Gdy oryginalny design i kolorystyka idą w parze z jakością

Buty Nagaba charakteryzują się przede wszystkim unikatowym, rozpoznawalnym na pierwszy rzut oka designem. Zwłaszcza trekkingi i trapery Nagaba, dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej, są wręcz nie do pomylenia z modelami innych marek. Dzieję się tak dzięki specyficznemu wiązaniu i wyjątkowemu wykończeniu podeszwy. Na uwagę zasługują też inne produkty z asortymentu marki, takie jak glany damskie i męskie. Zarówno wysokie jak i niższe modele to glany z prawdziwego zdarzenia, a więc wzmocnione blachą i śrubami w podeszwie. Dostępne są nie tylko w klasycznych kolorach, ale także np. w wersji z efektem przydymienia. To bez wątpienia doskonały wybór na koncert lub festiwal muzyczny. Warto dodać, że buty Nagaba wykonywane są z największą starannością, z doskonałej jakości polskich i włoskich materiałów – w większości ze skóry naturalnej. Klienci cenią markę zwłaszcza za ponadprzeciętną wytrzymałość butów, dopasowanie do stopy i komfort.

Nagaba – producent butów dla polskich skoczków narciarskich

Nagaba to polska firma rodzinna z tradycjami, która wytwarzaniem obuwia zajmuje się od 1993 r. Przez ponad ćwierć wieku marka rozwijała się, doskonaląc jakość, wykorzystując nowe technologie i poszerzając ofertę butów damskich i męskich. Od lat 90. brand sukcesywnie budował zaufanie klientów i zyskiwał renomę na rynku obuwniczym. Jednak przełomowy moment w historii marki nastąpił całkiem niedawno, bo w 2019 roku. Wtedy to Adam Małysz, dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim, nawiązał współpracę z Nagabą. Marka stanęła przed nie lada wyzwaniem. Miała stworzyć buty narciarskie dla kadry narodowej skoczków narciarskich. Zadanie zostało wykonane, a efekt szczególnie przypadł do gustu Kamilowi Stochowi i Piotrowi Żyle. Model jest wciąż testowany „w boju”, a konstruktorzy zaangażowani w projekt pracują nad jego doskonaleniem.

Do góry
«
»