Koszyk  (0)

Półbuty ECCO
Cairo Lace 63152401001 Czarny

-36%
Półbuty ECCO Cairo Lace 63152401001 Czarny

Opis

Eleganckie buty o niezrównanej wygodzie – firma Ecco proponuje klasyczny fason półbutów odpowiednich do garnituru. Cholewka z naturalnej skóry licowej o lekko nabłyszczanej strukturze pięknie odbija słońce i dodaje butom szlachetności. Zgrabny profil uformowano bez szkody dla komfortu noszenia. We wnętrzu butów znajdują się skórzane wkładki, które w razie potrzeby można wyjąć, żeby poszerzyć cholewkę. Wyjmowana wkładka Ecco Comfort Fibre pozytywnie wpływa na mikroklimat wewnątrz buta, wentylując stopę. Buty wyposażono w punkt absorbcji wstrząsów, który amortyzuje drgania powstające w trakcie chodzenia pozytywnie wpływając na pracę ścięgien i stawów. Są trwałe i odporne na ścieranie dzięki bezpośrednio wtryskiwanej podeszwie z poliuretanu – ponadczasowy fason, który posłuży przez wiele sezonów.

Leksykon technologii

Technologie zastosowane w tym produkcie

DIP
skrót stosowany na oznaczenie techniki wykonania podeszwy, od angielskiego Direct Injection Process/ Production. Polega ona na tym, że płynną ciecz z poliuretanu (PU) wstrzykuje się do formy bezpośrednio przymocowanej do spodu uszytego buta. Po stwardnieniu substancji zyskuje się idealne dopasowanie bez klejenia i zbędnych szwów. Trzy główne zalety takiego rozwiązania to: niezawodność (to najsilniejszy sposób, by przymocować gumową podeszwę do buta), wodoszczelność (brak szczelin jak w przypadku podeszwy np. klejonej) oraz różnorodność pod względem możliwości kształtu i koloru uzyskanych podeszew.
Shock Point
umieszczony w podeszwie system, który gwarantuje doskonałą amortyzację, szeroko stosowany w butach płaskich, szczególnie dziecięcych i męskich. Użyte tworzywo (często PU) gwarantuje sprężystość spodu i chroni stawy oraz układ kostny przed przeciążeniami, samo pochłaniając drgania powstające podczas chodzenia. Szczególny nacisk kładzie się na ochronę pięty podczas zderzenia z podłożem, choć całość podeszwy posiada właściwości amortyzujące.

Tabela rozmiarów
EUR
Max. długość stopy kupującego (cm)

Gwarantujemy zwrot w ciągu 30 dni

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena
2. Dodaj opinię

Klienci kupowali również

Do góry
«
»