Koszyk  (0)

Półbuty ECCO
Cairo Lace 63152401001 Czarny

-36%
Półbuty ECCO Cairo Lace 63152401001 Czarny

Opis

Eleganckie buty o niezrównanej wygodzie – firma Ecco proponuje klasyczny fason półbutów odpowiednich do garnituru. Cholewka z naturalnej skóry licowej o lekko nabłyszczanej strukturze pięknie odbija słońce i dodaje butom szlachetności. Zgrabny profil uformowano bez szkody dla komfortu noszenia. We wnętrzu butów znajdują się skórzane wkładki, które w razie potrzeby można wyjąć, żeby poszerzyć cholewkę. Wyjmowana wkładka Ecco Comfort Fibre pozytywnie wpływa na mikroklimat wewnątrz buta, wentylując stopę. Buty wyposażono w punkt absorbcji wstrząsów, który amortyzuje drgania powstające w trakcie chodzenia pozytywnie wpływając na pracę ścięgien i stawów. Są trwałe i odporne na ścieranie dzięki bezpośrednio wtryskiwanej podeszwie z poliuretanu – ponadczasowy fason, który posłuży przez wiele sezonów.

Leksykon technologii

Technologie zastosowane w tym produkcie

DIP
skrót stosowany na oznaczenie techniki wykonania podeszwy, od angielskiego Direct Injection Process/ Production. Polega ona na tym, że płynną ciecz z poliuretanu (PU) wstrzykuje się do formy bezpośrednio przymocowanej do spodu uszytego buta. Po stwardnieniu substancji zyskuje się idealne dopasowanie bez klejenia i zbędnych szwów. Trzy główne zalety takiego rozwiązania to: niezawodność (to najsilniejszy sposób, by przymocować gumową podeszwę do buta), wodoszczelność (brak szczelin jak w przypadku podeszwy np. klejonej) oraz różnorodność pod względem możliwości kształtu i koloru uzyskanych podeszew.
Shock Point
umieszczony w podeszwie system, który gwarantuje doskonałą amortyzację, szeroko stosowany w butach płaskich, szczególnie dziecięcych i męskich. Użyte tworzywo (często PU) gwarantuje sprężystość spodu i chroni stawy oraz układ kostny przed przeciążeniami, samo pochłaniając drgania powstające podczas chodzenia. Szczególny nacisk kładzie się na ochronę pięty podczas zderzenia z podłożem, choć całość podeszwy posiada właściwości amortyzujące.

Tabela rozmiarów ECCO

Tabela rozmiarów
EUR 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Max. długość stopy kupującego (cm) 21,5 22 22,5 23,0 - 23,5 24 24,5 25,0 - 25,5 26 26,5 27,0 - 27,5

Gwarantujemy zwrot w ciągu 100 dni

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena
2. Dodaj opinię

Klienci kupowali również

Do góry
«
»