30 dni na darmowy zwrot
gwarancja satysfakcji
darmowa dostawa
i zwrot
0000199241581

Półbuty ECCO
Exceed 87000302070 Bordeaux

-46%

Opis produktu

Propozycja marki ECCO. Wygodnie wyprofilowana cholewka to Skóra naturalna - Skóra naturalna (Yak), Materiał - Materiał. Komfort noszenia podnosi wkładka: materiał. Materiał podeszwy to poliuretan. W butach zastosowano technologię DIP, Flex Web, PU (Poliuretan), Strobel, TPU. Codzienna, wygodna propozycja w dobrym stylu.

Technologie zastosowane w tym produkcie

DIP
skrót stosowany na oznaczenie techniki wykonania podeszwy, od angielskiego Direct Injection Process/ Production. Polega ona na tym, że płynną ciecz z poliuretanu (PU) wstrzykuje się do formy bezpośrednio przymocowanej do spodu uszytego buta. Po stwardnieniu substancji zyskuje się idealne dopasowanie bez klejenia i zbędnych szwów. Trzy główne zalety takiego rozwiązania to: niezawodność (to najsilniejszy sposób, by przymocować gumową podeszwę do buta), wodoszczelność (brak szczelin jak w przypadku podeszwy np. klejonej) oraz różnorodność pod względem możliwości kształtu i koloru uzyskanych podeszew.
PU (Poliuretan)
tworzywo stosowane do wykonywania podeszew każdego rodzaju obuwia, bardzo popularne, lekkie oraz elastyczne. Materiał jest wykorzystywany do tworzenia cienkich i giętkich spodów butów o niskiej wadze. Poliuretan doskonale izoluje od podłoża, wytłumia wstrząsy, a do tego jest bardzo wytrzymały i odporny na ścieranie.
TPU
Termoplastyczny poliuretan (TPU), często łączony z PU do otrzymywania bardzo elastycznych podeszew. Spody z tego tworzywa mają zdolność absorbowania wstrząsów.
Flex Web
lekka podeszwa z materiału TPU, która zapewnia nadzwyczajną elastyczność i stabilność, stymulując naturalne przechylanie się stopy na boki podczas chodzenia.
Strobel
miękka wkładka, która znajduje się pod podeszwą wewnętrzną i zapewnia dodatkową amortyzację; zwiększa zdolność pochłaniania wstrząsów i miękkość buta.

Ogólna tabela rozmiarów

Pamiętaj, że poniższa tabela to rodzaj wskazówki - rozmiary mogą się nieznacznie różnić w zależności od marki

Ogólna tabela rozmiarów dla kobiet

Sizetable

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Jak oceniasz ten produkt?
2. Dodaj recenzję
Do góry
«
»