Koszyk  (0)

Półbuty ECCO
Jogga 23602357744 Niebieski

-29%
Półbuty ECCO Jogga 23602357744 Niebieski

Opis

Niebieski święci w tym sezonie triumfy – projektanci Ecco postanowili ożywić nieco jednostajną linię pomarańczowymi akcentami w postaci sznurowadła i przeszycia w bocznej części cholewki. Cholewkę z naturalnego nubuku i materiału połączono z poliuretanową, białą podeszwą o niskim stopniu ścieralności. Zapewnia ona butom elastyczność i giętkość, sprawia, że krok staje się płynny i bardziej sprężysty. Wyjmowane wkładki wykonane przy użyciu technologii ECCO Comfort Fibre System zapewniają idealne dopasowanie do stopy. Dzięki nim, będziesz czuła się tak, jakbyś stąpała po miękkim piasku. To lekkie i wygodne buty, które zapewnią Ci komfort i dobre samopoczucie.

Technologie zastosowane w tym produkcie

DIP
skrót stosowany na oznaczenie techniki wykonania podeszwy, od angielskiego Direct Injection Process/ Production. Polega ona na tym, że płynną ciecz z poliuretanu (PU) wstrzykuje się do formy bezpośrednio przymocowanej do spodu uszytego buta. Po stwardnieniu substancji zyskuje się idealne dopasowanie bez klejenia i zbędnych szwów. Trzy główne zalety takiego rozwiązania to: niezawodność (to najsilniejszy sposób, by przymocować gumową podeszwę do buta), wodoszczelność (brak szczelin jak w przypadku podeszwy np. klejonej) oraz różnorodność pod względem możliwości kształtu i koloru uzyskanych podeszew.
ECFS - Ecco Comfort Fibre System
ECFS to dolna warstwa wyjmowanych wkładek w butach Ecco. Góra takiej wkładki może być wykonana ze skóry, tworzywa Poliyou lub kombinacji skóry z materiałem. ECFS zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza. Materiał, z którego wykonuje się wkładki ECFS posiada otwarta strukturę komórkową, co oznacza efekt sprężystości powstający podczas chodzenia. Każdy krok powoduje też zasysanie do wnętrza świeżego powietrza, zapewniając trwałą świeżość stóp. Wkładki z systemem ECFS mają też działanie antybakteryjne, gdyż neutralizują zawarte w wilgoci i pocie bakterie, redukując ryzyko wystąpienia nieprzyjemnego zapachu. Właściwości amortyzujące wkładek z ECFS pomagają chronić kręgosłup (szczególnie okolicę lędźwiową). Miękka struktura dopasowuje się do konturu nogi podczas chodzenia. Zaletą wkładek ECFS jest ich wytrzymałość i zachowanie właściwości przez cały czas użytkowania. Są także ekologiczne, można poddawać je recyclingowi.

Tabela rozmiarów ECCO

Tabela rozmiarów
EUR 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Max. długość stopy kupującego (cm) 21,5 22 22,5 23,0 - 23,5 24 24,5 25,0 - 25,5 26 26,5 27,0 - 27,5

Gwarantujemy zwrot w ciągu 100 dni

Recenzje

  • śliczne, zgrabne, modne i wygodne :) kolory przepiękne granat z koralowym odcieniem pomarańczy

    gracjana.b

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena
2. Dodaj opinię

Klienci kupowali również

Do góry
«
»