Koszyk  (0)

Czas realizacji zamówienia i czas otrzymania paczki

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana przy każdym produkcie. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h. Czas dostawy wysłanego produktu zależy potem od wybranego przewoźnika:

- zamówienia nadawane za pośrednictwem metody Kurier (DPD,DHL,InPost) oraz Paczkomatów InPost najczęściej doręczane są kolejnego dnia roboczego.

Uwaga! Czas realizacji i dostawy zamówień nie obejmuje sobót, niedziel oraz dni świątecznych. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym, termin realizacji zamówienia wydłuża się o czas zaksięgowania środków na naszym koncie.

- Jeżeli chcesz się cieszyć swoim zamówieniem jeszcze w ten weekend to specjalnie dla Ciebie od czwartku godz. 20.00 do piątku godziny 23:59 uruchomiliśmy nową usługę ”Paczka w Weekend”, która jest realizowana za pomocą paczkomatów InPost.

Jak skorzystać z tej opcji?

To proste! Po przejściu do kasy wybierz jedną z szybkich metod płatności (Płatność kartą, Szybki przelew/BLIK, PayPal, PayPo), albo płatność przy odbiorze. Następnie zaznacz opcję dostawy “Paczka w Weekend”.

O każdym etapie realizacji zamówienia informujemy, wysyłając wiadomość e-mail. Status zamówienia można sprawdzić logując się na indywidualne konto klienta.
Do góry
«
»