Czas realizacji zamówienia i czas otrzymania paczki

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana przy każdym produkcie. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h. Czas dostawy wysłanego produktu zależy potem od wybranej formy transportu:

- w przypadku usługi Paczka w Ruchu jest to około 1-2 dni roboczych,
- w przypadku firm kurierskich DHL oraz InPost Paczkomaty 24/7, jest to zwykle następny dzień roboczy po wyjściu paczki z magazynu.

W przypadku płatności przelewem, termin realizacji zamówienia wydłuża się o czas zaksięgowania przelewu na naszym koncie. O każdym etapie realizacji zamówienia informujemy, wysyłając wiadomość e-mail. Status zamówienia można sprawdzić także logując się na indywidualne konto klienta.

Uwaga! Czas realizacji i dostawy zamówień nie obejmuje sobót, niedziel oraz dni świątecznych.

Jeżeli chcesz się cieszyć swoim zamówieniem jeszcze w ten weekend to specjalnie dla Ciebie od czwartku godz. 20.00 do piatku godziny 23:59 uruchomiliśmy nową usługę ”Paczka w Weekend”, która jest realizowana za pomocą paczkomatów InPost.
Jak skorzystać z tej opcji?
To proste! W koszyku wybierz jedną z szybkich metod płatności (PayU, PayPal, płatność kartą, płatność przy odbiorze), i wybierz opcję dostawy “Paczka w Weekend”.
Do góry
«
»