Więcej informacji pod linkiem:
Dostawa za pośrednictwem:
Ruch
Bez względu na wartość zamówienia zapłacisz 0 zł za dostawę wybierając odbiór w salonie Ruchu.
DHL
W przypadku zamówień powyżej 100 zł opłaconych przelewem dostawa za pośrednictwem kuriera DHL jest darmowa.
Odbiór w paczkomacie
Bez względu na wartość zamówienia zapłacisz 0 zł za dostawę.
Same Day Delivery
W przypadku zamówień powyżej 100 zł opłaconych przelewem dostawa metodą Same Day Delivery jest darmowa.

Kupując u nas masz pewność, że otrzymasz w 100% oryginalny produkt, który posiada wszystkie znaki firmowe. Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie jest objęty 2-letnią rękojmią. Tej zasadzie podlega cały asortyment sklepu, także produkty kupione w trakcie trwania promocji.Pobierz formularz klikając tutaj


W celu bezpłatnego odesłania reklamowanego towaru za pośrednictwem InPostu wejdź na stronę https://szybkiezwroty.pl/eobuwie i wypełnij formularz, wybierając jako powód zwrotu reklamację. W ciągu 24 godzin otrzymasz sms z kodem do paczkomatu, który pozwoli bezpłatnie nadać paczkę.

UWAGA: jeśli nadajesz 2 przesyłki umieść je w jednym opakowaniu zbiorczym lub wygeneruj dwa osobne zwroty (2 kody lub 2 listy przewozowe).


Przygotuj produkty

1. Umieść formularz reklamacji i produkty w kartonie przeznaczonym do wysyłki i dobrze go zaklej.
2. Wyślij towar na nasz adres: eobuwie.pl S.A., Dział Zwrotów i Reklamacji, Nowy Kisielin - Innowacyjna 1, Park Logistyczny Panattoni, 66-002 Zielona Góra

 


Platforma ODR

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r., udostępniamy łącze elektroniczne do platformy ODR: ec.europa.eu/odr. Platforma ODR stanowi m. in. źródło informacji na temat form pozasądowego rozstrzygania sporów mogących powstać pomiędzy przedsiębiorcami i konsumentami. Niezależnie przypominamy, że adres poczty elektronicznej, pod którym mogą się Państwo z nami kontaktować to: info@eobuwie.pl.

Do góry
«
»