Koszyk  (0)

Sandały ECCO
Offroad 6956402038 Marine

Sandały ECCO Offroad 6956402038 Marine
449,00 zł

Opis

W letniej kolekcji ECCO klasyczne sandały. Głównym składnikiem jest Skóra naturalna - Nubuk, Materiał - Materiał, a buty zostały solidnie wykończone. Materiał tworzy wewnętrzną część cholewki. Nie zabrakło wkładki - Materiał, która ogranicza ślizganie się stopy. Podeszwa typowa dla fasonu, to Poliuretan. Model wyposażono w technologię DIP, EVA, Patent Pending, PU (Poliuretan), Receptor. Pasują do swobodnych, letnich strojów.

Technologie zastosowane w tym produkcie

DIP
skrót stosowany na oznaczenie techniki wykonania podeszwy, od angielskiego Direct Injection Process/ Production. Polega ona na tym, że płynną ciecz z poliuretanu (PU) wstrzykuje się do formy bezpośrednio przymocowanej do spodu uszytego buta. Po stwardnieniu substancji zyskuje się idealne dopasowanie bez klejenia i zbędnych szwów. Trzy główne zalety takiego rozwiązania to: niezawodność (to najsilniejszy sposób, by przymocować gumową podeszwę do buta), wodoszczelność (brak szczelin jak w przypadku podeszwy np. klejonej) oraz różnorodność pod względem możliwości kształtu i koloru uzyskanych podeszew.
EVA
Nazwa EVA pochodzi od angielskiej nazwy związku Ethylene-Vinyl Acetate, z którego powstaje tworzywo o strukturze pianki, stosowane szeroko do wykonywania podeszew. EVA jest to kopolimer etylenu i octanu winylu – bardzo lekki, elastyczny materiał, odporny na mróz i na ścieranie, trwały i o porowatej strukturze. Najczęściej spotykany w obuwiu sportowym, stosowany jednak w praktycznie każdym rodzaju obuwia. Podeszwy wykonane z użyciem materiału EVA charakteryzują się lekkością, posiadają właściwości amortyzujące i są giętkie.
PU (Poliuretan)
tworzywo stosowane do wykonywania podeszew każdego rodzaju obuwia, bardzo popularne, lekkie oraz elastyczne. Materiał jest wykorzystywany do tworzenia cienkich i giętkich spodów butów o niskiej wadze. Poliuretan doskonale izoluje od podłoża, wytłumia wstrząsy, a do tego jest bardzo wytrzymały i odporny na ścieranie.
Receptor
dzięki tej technologii buty idealnie współgrają z naturalnym rytmem poruszania i wspomagają trzy podstawowe fazy kroku; Receptor Technology zmniejsza wysiłek, jaki muszą podjąć mięśnie nóg podczas chodzenia, zwiększa stabilność i pomaga poruszać się bardziej dynamicznie i miękko.
Patent Pending
unikalna antypoślizgowa podeszwa zewnętrzna, która zapewnia idealną przyczepność do nawierzchni

Tabela rozmiarów dla tego produktu

Ten produkt został indywidualnie zmierzony i opisany przez naszych specjalistów.

Tabela rozmiarów
EUR 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Długość wkładki wewnątrz buta (cm) 25,7 26,4 27,1 27,8 28,5 29,2 29,9 30,5 31,2 31,9
Max. długość stopy kupującego (cm) 25,2 25,9 26,6 27,3 28,0 28,7 29,4 30,0 30,7 31,4

Gwarantujemy zwrot w ciągu 30 dni

Recenzje (3)

  • supper

    margo
  • dardzo dobra

    margo
  • Super sandały na trekking. Przeszedłem nimi cały Beskid Śląski i Żywiecki w normalnych butach trekkingowych w upale nie dało się iść.

    emil

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena
2. Dodaj opinię

Klienci kupowali również

Do góry
«
»