Koszyk  (0)

Sandały MELISSA
Mini Melissa Possession + Barb 33341 Dark Pink/Pink 52558

Nowość
Sandały MELISSA Mini Melissa Possession + Barb 33341 Dark Pink/Pink 52558
299,00 zł

Opis

W letnich propozycjach marki Melissa dziewczęce sandały. Cholewka butów - Tworzywo - Mel-Flex - pozwala stopie swobodnie oddychać. Wewnętrzna wyściółka: Tworzywo Mel-Flex, pomaga zachować dobre właściwości higieniczne. Ślizganie się stopy ogranicza chłonna wkładka: Tworzywo Mel-Flex. Podeszwa to Tworzywo Mel-Flex, lekko izoluje od podłoża. Buty wzbogacono o technologię Mel-Flex, Vegan Friendly. Dzięki ozdobie (Ozdoba nie jest odpinana, Tworzywo Mel-Flex) buty zyskały oryginalniejszy wygląd. Przeznaczone na ciepłe dni zdadzą egzamin nawet przy najwyższych temperaturach.

Technologie zastosowane w tym produkcie

Mel-Flex
Unikalne tworzywo gumowe produkowane wyłącznie przez brazylijską firmę Melissa i jej młodszą linię Mel by Melissa. Cechuje je wysoki stopień plastyczności - dopasowuje się do siły nacisku wywieranej na but, jest miękkie i nie krępuje ruchów nogi. Tworzywo Mel-Flex podlega procesom recyklingu, więc jest przyjazne dla środowiska. Buty wykonane z tworzywa Mel-Flex pachną…gumą balonową.
Vegan Friendly
buty, w których zastosowano 0% materiałów pochodzenia zwierzęcego, a które zapewniają jednocześnie 100% komfortu i stylu

Ogólna tabela rozmiarów

Pamiętaj, że poniższa tabela to rodzaj wskazówki - rozmiary mogą się nieznacznie różnić w zależności od marki

Ogólna tabela rozmiarów dla dzieci

Sizetable

Gwarantujemy zwrot w ciągu 30 dni

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena
2. Dodaj opinię

Klienci kupowali również

Do góry
«
»