Koszyk  (0)

Dopasuj buty
bez wychodzenia
z domu!

Skaner stóp już dostępny
w aplikacji eobuwie.pl!

Instrukcja krok po kroku

Skan 2D jest bardzo prosty do wykonania. Potrzebujemy do tego tylko smartfona oraz białej kartki A4.
Skan możesz wykonać samodzielnie lub z pomocą drugiej osoby - sam decydujesz, jak Tobie wygodniej.

Na równym, stabilnym podłożu kładziemy białą kartkę A4. W przypadku gdy stopa jest większa niż format A4, dokładamy drugą kartkę A4, tworząc format A3.

Na środku kartki stawiamy
stopę (najlepiej w jednolitej,
bawełnianej skarpetce)

Dla szczegółowości pomiaru
wykonujemy dwa zdjęcia

pierwsze od góry - tak, by w kadrze znalazła się stopa oraz cztery rogi kartki

drugie wykonujemy pod kątem, od strony pięty: tak, by w kadrze znalazła się pięta oraz któryś z przeciwległych rogów kartki (dla prawej nogi - prawy przeciwległy róg, dla lewej nogi - lewy przeciwległy róg)

W efekcie otrzymujemy szczegółowy skan 2D stopy.

Gotowy skan dodajemy
do swojego konta na eobuwie.pl

(w panelu Mój profil > Moje konto > esize.me - analogicznie jak dla skanów 3D)

Mam skan 2D!

Gdzie mogę
z niego
skorzystać?

w
aplikacji mobilnej

w sklepie internetowym

na tabletach
w sklepach stacjonarnych

Co zyskuję?

Po połączeniu skanu z profilem użytkownika na eobuwie.pl uzyskujesz w ciągu kilku sekund rekomendacje butów najlepiej pasujących do Twojej stopy (to możliwe, ponieważ system esize.me zawiera skany blisko 600 000 modeli butów. To największa tego typu baza na świecie

Skanujesz raz i już nie musisz się zastanawiać czy buty będą pasować. System zarekomenduje Ci odpowiedni rozmiar w różnych markach obuwia!

Ze skanem 2D zakup butów dla najmłodszych jest dziecinnie prosty! Sprawdzisz, jak stopa dziecka układa się w bucie - bez uciążliwego przymierzania.

Ze skanem 2D zamówisz dopasowane buty, gdziekolwiek jesteś.

Wykonaj skan 2D
za pomocą aplikacji
eobuwie.pl.

Zaktualizuj aplikację eobuwie.pl. Najnowsza wersja zawiera skaner 2D systemu esize.me, dzięki któremu poznasz dokładne wymiary swoich stóp. System w ciągu kilku sekund porówna wszystkie buty dostępne na eobuwie.pl z Twoim skanem i zarekomenduje Ci te, dopasowane do Twoich stóp. I to wszystko bez konieczności wychodzenia z domu i przymierzania!

Skaner 2D w aplikacji to uproszczona wersja przełomowego systemu esize.me. To świetna odpowiedź m.in. na potrzeby rodziców, którzy w dobie utrudnionego dostępu do sklepów stacjonarnych nie mają możliwości przymierzania butów dzieciom. To również doskonałe rozwiązanie dla osób dotychczas nie zamawiających butów przez internet.

Do góry
«
»