Koszyk  (0)

Kupowanie w sklepach eobuwie.pl to czysta przyjemność!

Oferta prezentowana jest na wyświetlaczach multimedialnych, do jej przeglądania i zamawiania towaru klienci używają dostępnych na miejscu tabletów. Asortyment jest na bieżąco aktualizowany, więc dodatkowo mają pewność, że codziennie przeglądają setki nowości.

Czekamy na Ciebie w jednym z naszych
26 sklepów stacjonarnych na terenie całego kraju.
Warto przekonać się samemu!

Produkty dostępne od ręki

Łączymy największy atut zakupów w internecie - dostępność dziesiątek tysięcy modeli butów do wyboru, z tym co najlepsze w zakupach stacjonarnych - możliwość przymierzenia i zakupu ich na miejscu od ręki!

Zamów i przymierz

Możliwość zamówienia, przymierzenia i opłacenia towaru w jednym z naszych sklepów stacjonarnych (m.in. Gdańsk, Poznań, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra) w ciągu 24h.
Sprawdź szczegóły

Fachowa obsługa

W naszych sklepach nie tylko możesz obejrzeć, przymierzyć i dokładnie zapoznać się z produktem, ale również zasięgnąć porady od naszego wykwalifikowanego personelu. Zawsze chętnie pomożemy i udzielimy niezbędnych informacji.

30 dni na zwrot

W sieci stacjonarnej dostępny jest ten sam asortyment co przez aplikację mobilną i stronę internetową. Niezależnie od tego, czy wolisz kupować tradycyjnie czy online, eobuwie.pl gwarantuje 30 dni na darmowy zwrot.

Spodobały Ci się buty na naszej stronie, ale zanim za nie zapłacisz wolisz je najpierw przymierzyć?

Skorzystaj z opcji dostawy do naszych sklepów stacjonarnych, gdzie na spokojnie i w komfortowych warunkach możesz zobaczyć i przymierzyć wybrane przez Ciebie produkty. Oczywiście płacisz w sklepie tylko za rzeczy, na które się decydujesz. Wystarczy podczas składania zamówienia na naszej stronie zaznaczyć metodę dostawy ,,Odbiór i płatność w sklepie" i wybrać sklep, który jest najbliżej Ciebie.

Przekonaj się jakie to proste!

Lubisz przymierzyć buty zanim je kupisz? My dajemy Ci możliwość darmowego zamówienia wybranych produktów online z możliwością odbioru, przymierzenia i opłacenia w sklepie. W sklepie stacjonarnym eobuwie.pl możesz wybierać spośród kilkudziesięciu tysięcy produktów dostępnych od ręki.

Zamów online i przymierz w sklepie

1

Złóż zamówienie przez naszą stronę internetową

Znajdź i zamów wybrane artykuły na naszej stronie www.eobuwie.com.pl Podczas składania zamówienia wybierz metodę dostawy “odbiór w sklepie” i odszukaj sklep stacjonarny w swojej okolicy. Szczegółową instrukcję znajdziesz na stronie: https://www.eobuwie.com.pl/jak-kupowac

2

Bezpłatna dostawa w 24 godziny

Zamówienia do sklepu stacjonarnego realizowane są w możliwie najkrótszym czasie, który zwykle nie przekracza 24 h. Gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru otrzymasz informację SMS-em.

3

Odwiedź wybrany salon stacjonarny

Przymierz zamówione przez siebie produkty w sklepie i dopiero po tym zadecyduj o ostatecznym zakupie. Na miejscu możesz zasięgnąć porady naszego wykwalifikowanego personelu.

4

Podejmij decyzję, zapłać przy kasie i ciesz się nowym nabytkiem

Płatności dokonujesz dopiero po dokładnym zapoznaniu się z produktem. Obowiązują tradycyjne formy płatności: gotówka lub karta. Nie opłacasz takiego zamówienia poprzez stronę internetową.

Produkty dostępne od ręki

1

Przyjdź do naszego sklepu stacjonarnego

Czym sklepy eobuwie.pl różnią się od innych miejsc z butami? Całkowicie niespotykanym doświadczeniem zakupowym. Sklep eobuwie.pl łączy największy atut zakupów w internecie – dostępność dziesiątek tysięcy modeli butów do wyboru, z tym co najlepsze w zakupach stacjonarnych – możliwość przymierzenia ich na miejscu. Mapa sklepów

2

Wybierz produkt na tablecie

Do przeglądania oferty korzysta się z dostępnych na miejscu tabletów, na których z łatwością możesz przefiltrować produkty po takich cechach jak kolor, model, tworzywo czy rozmiar. rodukty można również zamówić z wyprzedzeniem. Dodatkowo bieżąca oferta danego sklepu wyświetlana jest na ekranach multimedialnych.

3

Dodaj produkt do przymierzalni

Wybrane modele butów można komfortowo przymierzać na miejscu. Produkty dostarczane są z magazynu znajdującego się w sklepie, maksymalnie w 3 minuty. Asortyment jest na bieżąco aktualizowany, więc codziennie dochodzą setki nowości.

4

Zapłać przy kasie

Obejrzyj i przymierz wybrane przez siebie produkty. Jeśli wybór spełnił Twoje oczekiwania to podejdź z nim do kasy w celu zakupu.

Skorzystaj z darmowej usługi esize.me. To przełomowe rozwiązanie pomoże Ci dobrać buty.

Najpierw specjalny skaner w kilka sekund wykonuje trójwymiarowy model stóp klienta, a następnie porównuje go ze skanami wszystkich butów znajdujących się w ofercie sklepu, pochodzących od dowolnej marki. W efekcie klient otrzymuje rekomendację właściwie dopasowanych butów.

Dowiedz się więcej

Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa naszym klientom i pracownikom,
dlatego z dniem 4 maja 2020 roku wprowadziliśmy szereg działań,
dzięki którym możesz czuć się u nas bezpiecznie:

Zapewniamy bezpieczeństwo klientom i pracownikom.

Personel pracuje w rękawiczkach i maseczkach ochronnych.

We wszystkich naszych sklepach dostępny jest płyn dezynfekujący.

Dbamy, aby liczba klientów była dostosowana do wymogów bezpieczeństwa.

Dla bezpieczeństwa zachęcamy do korzystania z płatności bezgotówkowej.

Tablety i skanery esize.me są na bieżąco dezynfekowane.

Sklepy eobuwie.pl i punkty skanowania esize.me

W sklepie eobuwie.pl możesz wybierać spośród kilkudziesięciu tysięcy produktów dostępnych od ręki, odebrać swoje zamówienie internetowe oraz wykonać darmowy skan stóp esize.me.

Do góry
«
»