Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (3)
5/55 na 5
Ocena: 5 na 5
Marta
2021-10-19
Najwygodniejsze szpilki jakie miałam :). Kolor prześliczny. Obcas 8 cm w sam raz. Mięciutkie w środku.
Ocena: 5 na 5
Marta
2020-01-15
Najwygodniejsze buty jakie kiedykolwiek miałam, dla mnie obcas 8 cm to szczyt możliwości, a te buty są jak kapcie, na początku wydawały się lekko ciasne ale po kilkunastu minutach układają się do stopy jak guma :) do tego miękkie wykończenie na pięcie, wiec otarcie pięty praktycznie nie możliwe, latem kilka godzin na weselu na bosej stopie i nic się nie działo, i do tego piękny czerwony stonowany kolor
Ocena: 5 na 5
Iza
2016-12-08
Buty są naprawdę śliczne i bardzo wygodne. Zakupione i założone na wesele, przetańczyłam całą noc, bez otarć i bolących stóp. Z pewnością zasługą jest niewysoki obcas. Robią wrażenie, jednak nie są tak intensywnie czerwone jak na zdjęciu. Polecam