Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (21)
4.3/54.3 na 5
Ocena: 5 na 5
Dorota
2023-10-11
Świetna jakość w przystępnej cenie. Polecam. Buty idealne na prawie każde wyjście, super wygodne.
Ocena: 5 na 5
Monika
2021-09-14
Nie przepadam za conversami, bo mi w nich latem za ciepło i są toporne, ale ta wersja ballet jest super. Nie zauważyłam przy zakupie, że nie mają gumowego noska, ta wersja jest bardzo fajna:)
Ocena: 5 na 5
Dorota
2021-08-07
Świetna jakość w przystępnej cenie. Polecam. Buty idealne na prawie każde wyjście, super wygodne.
Ocena: 2 na 5
Magda
2021-06-13
Przesyłka jak zwykle w eobuwie szybko i sprawnie,ale bardziej niewygodnych butów dawno nie miałam na nodze,a stopę mam szczupłą,twarde i sztywne
Ocena: 5 na 5
Beata
2021-05-03
Polecam, zawsze wszystko sprawnie
Ocena: 5 na 5
K
2021-04-18
ok
Ocena: 5 na 5
Basia
2021-04-15
Polecam
Ocena: 4 na 5
Monika
2021-04-13
Trampki bardzo wąskie, nie odpowiadają zamówionemu rozmiarowi
Ocena: 5 na 5
landka
2021-04-08
Dla mnie buty idealne, bo mam wąską stopę, ale faktycznie warto wybierać ciut większy rozmiar. Szkoda, że nie ma innych kolorów, chętnie dokupiłabym drugi egzemplarz. Wygodne i bardzo zgrabnie prezentują się na stopie.
Ocena: 1 na 5
Emi
2021-04-01
Bardzo wąskie i sztywne, wypadają o rozmiar mniejsze.