Koszyk  (0)

Trekkingi AKU
Superalp Gtx W's GORE-TEX 594 L.Gr/Turquoise 241

-52%
Trekkingi AKU Superalp Gtx W's GORE-TEX 594 L.Gr/Turquoise 241

Technologie zastosowane w tym produkcie

EVA
Nazwa EVA pochodzi od angielskiej nazwy związku Ethylene-Vinyl Acetate, z którego powstaje tworzywo o strukturze pianki, stosowane szeroko do wykonywania podeszew. EVA jest to kopolimer etylenu i octanu winylu – bardzo lekki, elastyczny materiał, odporny na mróz i na ścieranie, trwały i o porowatej strukturze. Najczęściej spotykany w obuwiu sportowym, stosowany jednak w praktycznie każdym rodzaju obuwia. Podeszwy wykonane z użyciem materiału EVA charakteryzują się lekkością, posiadają właściwości amortyzujące i są giętkie.
AIR 8000
stanowi pierwszy z dwóch systemów stosowanych przez AKU w celu zapewnienia obuwiu wysokiego poziomu oddychalności. System ten opiera się na specjalnie skonstruowanej tkaninie, której poziom oddychalności zwiększa się przez okres 24 h, przewyższając konwencjonalne materiały nawet o 11 razy.
GORE-TEX®Performance Comfort Footwear
technologia zapewniająca komfort stóp dzięki trwałej wodoszczelności oraz odprowadzaniu potu na zewnątrz cholewki. Produkty dedykowane są dla każdego rodzaju aktywności podczas zmiennych warunków atmosferycznych.
Exoskeleton
Poliuretanowa śródpodeszwa tworząca szkielet zewnętrzny, który podnosi się do góry chroniąc piętę oraz zapewniając stabilizację i wsparcie podczas chodu. Asymetryczna struktura z podniesioną strefą środkową oraz szerszą częścią zewnętrzną kontroluje ruchy kostki
Woman Fit
Konstrukcja buta zgodna z anatomią damskiej stopy, oferuje dobrze dopasowany krój, który zapewnia stabilność chodu oraz komfort, w szczególności na nierównym górskim terenie.

Tabela rozmiarów dla tego produktu

Ten produkt został indywidualnie zmierzony i opisany przez naszych specjalistów.

Szerokość buta: Standardowy

Tabela rozmiarów
EUR 37 39 39.5 40
Długość wkładki wewnątrz buta (cm) 24,1 25,6 26,0 26,4
Max. długość stopy kupującego (cm) 23,6 25,1 25,5 25,9

Gwarantujemy zwrot w ciągu 100 dni

Recenzje

  • Bardzo wygodne buty

    Anna

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena
2. Dodaj opinię

Klienci kupowali również

Do góry
«
»