0000201443422

Zestaw 3 par niskich skarpet unisex NIKE
SX7673 010 Czarny

39,00 zł

Opis produktu

Zestaw 3 par niskich skarpet unisex marki NIKE wykonanych w 75% z bawełny, w 23% z poliestru, w 1% z elastanu oraz w 1% z nylonu. 

Technologie zastosowane w tym produkcie

DRI F.I.T.
technologia polegająca na usuwaniu wilgoci z przestrzeni między skórą, a materiałem; nie przykleja się do ciała dając bardzo duży komfort, nawet podczas dużego wysiłku fizycznego; przeniesiona na zewnątrz wilgoć szybciej się osusza zapewniając większą swobodę ruchów oraz uczucie lekkości Nike opracowała tkaninę Dri F.I.T. lekką, pomagającą sportowcowi ochłodzić się i odprowadzającą pot z jego skóry. Tkanina Dri F.I.T. jest produkowana z dwóch typów włókien: -hydrofobowych (nie przyjmujących wody) -hydrofilowych (wchłaniających wodę) Włókna hydrofobowe leżą tuż przy skórze. Zachowują się jak pompa odprowadzająca wilgoć z powierzchni ciała. Woda z kolei przechodzi do włókien hydrofilowych, które ją wchłaniają i rozprowadzają na całej powierzchni ubrania, skąd może szybko wyparować
Recenzje (1)
Mateusz
4 czerwca 2020
Ten komentarz dotyczy produktu w kolorze: Biały Dobrze wykonany produkt, fajny i przyjazny materiał dla skóry. Zdecydowanie na chłodne dni.
Ocena

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena
2. Dodaj recenzję
Do góry
«
»