Darmowy zwrot:
DHL DHL
Klienci, którzy dokonali rejestracji przed złożeniem zamówienia, mogą skorzystać z darmowego zwrotu wchodząc w zakładkę Dokonaj zwrotu.
Inpost Przez Paczkomat
Zarejestruj się na eobuwie.pl, a następnie wejdź na stronę szybkiezwroty.pl, wybierz nasz sklep i dokonaj darmowego zwrotu przez paczkomat InPost.
Dostawa za pośrednictwem:
Ruch
Bez względu na wartość zamówienia zapłacisz 0 zł za dostawę wybierając odbiór w salonie Ruchu.
DHL
W przypadku zamówień powyżej 100 zł opłaconych przelewem dostawa za pośrednictwem kuriera DHL jest darmowa.
Odbiór w paczkomacie
W przypadku zamówień powyżej 100 zł opłaconych przelewem dostawa za pośrednictwem paczkomatów InPost jest darmowa.
X-Press
W przypadku zamówień powyżej 100 zł opłaconych przelewem dostawa za pośrednictwem X-Press jest darmowa.

Zwrot

Nieudany zakup, źle dobrany rozmiar? U nas masz aż 30 dni na zmianę decyzji.

Dokonaj zwrotu zamówionego towaru i jak najszybciej złóż nowe zamówienie. Zarezerwujemy wydany przez Ciebie produkt, żeby nikt nie wykupił go wcześniej. Możesz od razu opłacić nowe zamówienie, a my w 3-5 dni roboczych od akceptacji Twojej przesyłki zwrotnej przekażemy środki na Twoje konto. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu maksymalnie do 14 dni.

Darmowy zwrot tylko na terenie Polski dla klientów posiadających konto.

Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.

 

Masz już konto na www.eobuwie.pl? Zwróć towar bezpłatnie.

1. Zaloguj się na swoje konto. Przejdź do zakładki Dokonaj zwrotu i wypełnij elektroniczny dokument zwrotu.
2.Wydrukuj dokument i dołącz do zwracanego produktu. Nie masz dostępu do drukarki? - przepisz numer zwrotu z elektronicznego formularza na papierowy dokument, który otrzymałeś razem z produktem.


a) DHL:
b) RUCH:
c) INPOST:
d) Na własny koszt:

 

Nie masz jeszcze konta na www.eobuwie.pl?

Jeżeli nie masz konta, wypełnij papierowy dokument zwrotu, który otrzymałeś razem z produktem i przetnij go wzdłuż środkowej linii. Zachowaj część z fakturą / rachunkiem, a drugą część dołącz do produktu.

 

Nie wiesz, gdzie znajduje się Twój formularz zwrotu?

 

Jeśli składałeś zamówienie bez logowania, możesz odesłać produkt w dowolny sposób ponosząc koszty przesyłki zwrotnej. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.
Możesz także skorzystać z darmowego zwrotu przez Paczkomaty InPost. Jeśli chcesz dokonać zwrotu za pośrednictwem InPostu konieczne jest założenie konta (rejestracja) na stronie eobuwie.pl. Po zarejestrowaniu konta wejdź na stronę https://szybkiezwroty.pl/eobuwie i wypełnij formularz. W ciągu 24 godzin otrzymasz sms z kodem do paczkomatu, który pozwoli bezpłatnie nadać paczkę.

UWAGA: jeśli nadajesz 2 przesyłki umieść je w jednym opakowaniu zbiorczym lub wygeneruj dwa osobne zwroty (2 kody lub 2 listy przewozowe).

Przygotuj produkty do zwrotu

1. Umieść formularz zwrotu i produkty w kartonie przeznaczonym do wysyłki i dobrze go zaklej.
2. Wyślij towar na nasz adres: eobuwie.pl S.A., ul.Dekoracyjna 3 - eobuwie.pl, 65-155 Zielona Góra.

 

JAK ZAPAKOWAĆ PRODUKT

Do góry
www.eobuwie.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.eobuwie.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj.
«
»