Koszyk  (0)

Zwrot

Dokonaj zwrotu *

Zwrotu możesz dokonać w terminie 30 dni od momentu odebrania zamówienia.

Dokonaj zwrotu

Aby dokonać zwrotu towaru z zamówienia złożonego jako zalogowany użytkownik przejdź do mojego konta do zakładki "Dokonaj zwrotu"

Zamówienia złożone jako zalogowany

Zamówienia złożone jako gość

Pamiętaj, że zwrotowi mogą podlegać tylko produkty, które nie noszą oznak użytkowania.

Informacje podstawowe
 1. Zabezpiecz zwracany produkt oraz umieść go w kartonie razem z wypełnionym i podpisanym Formularzem Zwrotu.
  Jeśli nie posiadasz Formularza Zwrotu, pobierz go tutaj.
 2. Kliknij Dokonaj zwrotu i wybierz produkty, które chcesz zwrócić wskazując powód zwrotu.
 3. Wybierz formę zwrotu: Zwrot w punkcie, Kurier DHL, InPost Paczkomaty 24/7. Nadaj paczkę.
 4. Zwrot środków otrzymasz w ciągu 3-5 dni roboczych od momentu zweryfikowania przez nas otrzymanej od Ciebie przesyłki. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu maksymalnie do 14 dni.

* Powyższe nie dotyczy rzeczy nieprefabrykowanych, wyprodukowanych według specyfikacji Klienta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (np. wkładek wyprodukowanych dla Klienta). Szczegóły w Regulaminie sklepu.

Ważne
 1. Jeśli używasz kartonu, w którym otrzymałeś zamówienie to starą etykietę nadawczą zastąp nową otrzymaną wraz z zamówieniem. Paczkę starannie zaklej i nadaj.
  W przypadku zwrotu w paczkomacie InPost na paczce napisz kod nadawczy, który otrzymałeś w wiadomości sms.
 2. Jeśli zwracasz więcej niż jeden produkt możesz umieścić je w jednym opakowaniu zbiorczym. Jeśli wysyłasz więcej niż jedną paczkę InPostem, do każdej z nich wygeneruj osobny kod nadawczy i nadaj jako osobne przesyłki.
 3. Jeżeli wybrałeś "Zwrot w punkcie" lub "Kurier DHL" na paczkę naklej otrzymaną etykietę zwrotną. Jeśli nie posiadasz etykiety skorzystaj z innej formy bezpłatnego Zwrotu lub skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
 4. W zależności od tego jaką wybrałeś formę płatności, tą samą drogą otrzymasz zwrot środków. Jeśli opłaciłeś zamówienie za pobraniem lub przelewem tradycyjnym, zwrot nastąpi na konto bankowe wskazane przez Ciebie w Formularzu Zwrotu. Jeśli dokonałeś opłaty poprzez serwis PayPal, PayU lub za pomocą specjalnego vouchera pieniądze zostaną zwrócone za pośrednictwem tych serwisów.
Pokaż więcej...
Biuro Obsługi Klienta
Telefon stacjonarny
68 422 84 04

Telefon komórkowy
507 599 050

Infolinia
0 801 002 024

Do góry
«
»