Koszyk  (0)

Torby i buty CCC – zwroty w sklepie eobuwie.pl

Torby oraz buty wybranej marki CCC – zakupione w sklepie eobuwie.pl – możesz zwrócić lub wymienić. Cała procedura zajmuje niewiele czasu, a poniżej wyjaśnimy, jak to zrobić sprawnie w kilku krokach. Weź pod uwagę, że zasady zakupu torby, obuwia i jego zwrotu w CCC oraz na eobuwie.pl mogą się różnić.

Szczegółowe zasady dotyczące zwrotów – w CCC czy na eobuwie.pl – ustala indywidualnie każda sieć sklepów. Jeśli kupiłeś torby i buty marki np. Lasocki, Jenny Fairy, Lanetti, Clara Barson czy Sprandi w naszym sklepie, postępuj zgodnie z zasadami zwrotów serwisu eobuwie.pl. Szczegółowe informacje znajdziesz poniżej.

Jeśli produkty zostały zakupione w sklepie CCC, wszystkie informacje dotyczące zwrotów i reklamacji znajdziesz tutaj: https://ccc.eu/pl/pytania-i-odpowiedzi lub kontaktując się z naszym Biurem Obsługi Klienta CCC (czynne od pn. do pt. w godz. 9.00-17.00); nr tel.: +48 42 21 44 222.

Co ważne, możesz dokonać zwrotu w CCC również produktów zakupionych z zamówienia online. Wtedy masz możliwość zwrotu w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.

Jak dokonać zwrotu produktów marki CCC w eobuwie.pl?

Wymianie lub zwrotowi w CCC podlega prawie cały asortyment – poza akcesoriami do pielęgnacji obuwia, kosmetykami oraz biżuterią. Na eobuwie.pl obowiązuje ta sama zasada – niezależnie od tego, czy kupiłeś torbę lub buty Lasocki, Quazi, Lanetti, Sprandi itd., czy torebkę Jenny Fairy, możesz je zwrócić zgodnie z zasadami eobuwie.pl w terminie 30 dni od momentu odebrania zamówienia.

Co musisz wiedzieć o zwrocie CCC na eobuwie.pl?

Chcesz oddać torbę lub buty wybranej marki CCC? Na przykład Jenny Fairy, Via Ravia, Sprandi, Lasocki? Zwrot zajmie Ci dosłownie chwilę. Zabezpiecz produkt i umieść go w pudełku razem z wypełnionym Formularzem Zwrotu. Powinieneś otrzymać go wraz z zakupionym towarem, ale możesz też pobrać go tutaj. Kliknij Dokonaj zwrotu i wskaż produkty, które chcesz zwrócić. Podaj też powód zwrotu.

Do wyboru masz kilka opcji zwrotu – kurier DHL, Paczka w Ruchu, paczkomat InPost. Zdecyduj, która opcja będzie dla Ciebie najwygodniejsza i nadaj przesyłkę. W ciągu 3-5 dni roboczych od momentu sprawdzenia przez nas paczki zwrócimy Ci pieniądze. W wyjątkowych przypadkach może to potrwać maksymalnie do 14 dni.

Warto pamiętać

Jeśli zwracany towar pakujesz do tego samego kartonu, w którym otrzymałeś zamówienie, pamiętaj o zmianie etykiety nadawczej – wpisz następujący adres:


eobuwie.pl S.A., Dział Zwrotów i Reklamacji

Nowy Kisielin - Innowacyjna 1

Park Logistyczny Panattoni

66-002 Zielona Góra


Jeśli zwracasz więcej niż jedno zamówienie, nie musisz pakować ich osobno – wystarczy opakowanie zbiorcze. Jeśli jednak nadajesz więcej niż jedną paczkę, musisz wygenerować do nich oddzielne kody i wysłać jako osobne przesyłki.

Przesyłki za pobraniem nie zostaną przez nas odebrane.

W przypadku zamówienia za pobraniem lub przelewu tradycyjnego, zwrócimy Ci pieniądze na konto bankowe podane w Formularzu Zwrotu. Jeśli dokonałeś płatności w serwisie PayPal lub PayU, zwracamy środki również za ich pośrednictwem.

Możesz też śledzić losy swojej przesyłki. Zależnie od wybranego przewoźnika, wejdź na:

https://sprawdz.dhl.com.pl
https://inpost.pl/sledzenie-przesylek
https://www.paczkawruchu.pl/sledz-paczke
Do góry
«
»